Dom i firma Microsoft Office Professional 2016 Klucz produktu do instalacji na komputerze Mac

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / inne
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Office 2016 Home i Buiness
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negitiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Głoska bezdźwięczna: Brak dysku Aktywacja: online
Wersja: Office 2016 Dom i firma MAC Język: Angielski
Waga: 0,1 KG Licencja: Oryginalny klucz
High Light:

microsoft office 2016 klucz produktu pełna wersja

,

klucz licencyjny Microsoft Office 2016

Dom i firma Microsoft Office Professional 2016 Klucz produktu do instalacji na komputerze Mac


Opis:

Office Home and Business 2016 dla komputerów Mac został zaprojektowany z myślą o użytkownikach i małych firmach, którzy chcą mieć Office z mocą programu Outlook dla poczty e-mail, kalendarzy i kontaktów. To biuro, które znasz i którym ufasz, zaktualizowane, by móc korzystać z funkcji Mac, w tym ekranu Retina i widoku pełnoekranowego.

Office Home & Business 2016 obejmuje:

1. Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 i Outlook 2016
2. Bądź mocnym użytkownikiem pakietu Office - w łatwy sposób. W polu "Powiedz mi" na wstążce wpisz, na co chcesz pomóc, a dowiesz się, jak to zrobić.
3. Nowe motywy pozwalają wybrać odpowiedni pakiet Office. Ciemne i ciemnoszare motywy zapewniają wysoki kontrast, który jest łatwiejszy dla oczu, a kolorowy motyw zapewnia nowoczesny wygląd spójny na wszystkich urządzeniach.
4. Zwiększ wrażenia z czytania dzięki Statystykom opartym na technologii Bing, które wyświetlają istotne informacje z Internetu podczas czytania pliku Office.
5. Zrób więcej ze swoimi dokumentami Worda: włóż wideo online, otwórz plik PDF i edytuj zawartość oraz dopasuj zdjęcia i diagramy przy minimalnym nakładzie pracy.
6. Szablony programu Excel wykonują większość konfiguracji i projektowania, dzięki czemu można skupić się na swoich informacjach.
7. Twórz atrakcyjne prezentacje dzięki wyrównaniu, dopasowaniu kolorów i innym narzędziom do projektowania w programie PowerPoint.
8 Rysuj, pisz ręcznie, wpisz, klikaj lub przesuwaj notatki w programie OneNote. Notatki są zapisywane, można je wyszukiwać i synchronizowane z aplikacjami OneNote na innych urządzeniach.
9. Program Outlook jest automatycznie połączony z Twoim kontem poczty internetowej Microsoft. Synchronizuj zadania i kalendarze z Outlookiem, aby połączyć wszystkie swoje plany.
10. Najlepsze dla firm domowych i małych biur.

Funkcje:

Microsoft Word

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki najnowocześniejszym narzędziom do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a nowy panel Insights wyświetla istotne informacje kontekstowe z Internetu bezpośrednio w programie Word.

Microsoft Excel

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiszowym. Korzystaj z funkcji takich jak Analysis Toolpak, Slicers, Formula Builder i Autocomplete, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.

Microsoft PowerPoint

Twórz, współpracuj i skutecznie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu panelowi zadań Animacje. Komentarze z gwintami i slajdami pomagają włączyć opinie do prezentacji.

Microsoft Outlook

Łatwo zarządzaj swoją pocztą, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Obsługa Push e-mail zapewnia aktualność skrzynce odbiorczej, wiadomości związane z grupami dyskusyjnymi i kalendarze można wyświetlać obok siebie w celu planowania.

Microsoft OneNote

To Twój własny cyfrowy notes, dzięki któremu możesz zapisywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi.

Microsoft Office Professional Plus 2016 Zawiera:

• Microsoft Word 2016
• Microsoft Excel 2016
• Microsoft PowerPoint 2016
• Microsoft Access 2016
• Microsoft Outlook 2016
• Microsoft One Note 2016
• Microsoft Publisher 2016
• Microsoft Lync / Skype dla Firm

Wymagania systemowe:

SKŁADNIK WYMAGANIE
Komputer i procesor Procesor 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy procesor x86-bitowy lub x64-bitowy z zestawem instrukcji SSE2
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku
Pokaz 1024 x 768 1024 na 768 rozdzielczości ekranu
Grafika Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga karty graficznej DirectX 10.
System operacyjny

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 lub Windows Server 2008 R2

Aby uzyskać najlepszą jakość, użyj najnowszej wersji dowolnego systemu operacyjnego.

Przeglądarka Obecna lub bezpośrednio poprzednia wersja Internet Explorera; aktualna wersja Microsoft Edge, Safari, Chrome lub Firefox.
Wersja .NET Wymagany jest .NET 3.5. Niektóre funkcje mogą wymagać zainstalowania środowiska CLR .NET 4.0, 4.5 lub 4.6.
Inny

Funkcja internetowa wymaga połączenia z Internetem. Mogą obowiązywać opłaty.


Do korzystania z funkcji wielodotykowych wymagane jest urządzenie z obsługą dotykową. Wszystkie funkcje i funkcje są jednak zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Pamiętaj, że funkcje dotykowe są zoptymalizowane pod kątem używania w systemach Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10.


Funkcje i grafika produktu mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego połączenia sprzętowego lub serwera.

Office 365 Home

Office 365 Personal

Office Home i Student 2016 dla komputerów Mac

Office Home & Business 2016 dla komputerów Mac

Instalacje

5 komputerów PC lub Mac, 5 tabletów, 5 telefonów

1 komputer PC lub Mac, 1 tablet, 1 telefon

1 Tylko Mac

1 Tylko Mac

Aplikacje Core Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote

E-mail, kalendarze i zadania: Outlook

Publikacje pulpitu i bazy danych: Publisher, Access (tylko PC)

Łatwy dostęp do smartfonów: przeglądaj i edytuj dokumenty Word, Excel i PowerPoint w locie

Skype: 60 minut rozmów Skype każdego miesiąca z telefonami w ponad 60 krajach

Na użytkownika dla 5 użytkowników

Dla 1 użytkownika

1 TB przechowywania danych w chmurze OneDrive: zapisuj dokumenty, aby uzyskać łatwy dostęp i udostępnianie w dowolnym miejscu

Na użytkownika dla 5 użytkowników

Dla 1 użytkownika

Łatwa subskrypcja (wymagane odnowienie)

1 rok

1 rok

Zawsze na czasie: zawsze korzystaj z najnowszych aplikacji Office

Wydania:

Tradycyjne wydania

Podobnie jak w poprzednich wersjach pakiet Office 2016 jest dostępny w kilku różnych wersjach przeznaczonych dla różnych rynków. Wszystkie tradycyjne wersje pakietu Microsoft Office 2016 zawierają programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote i są licencjonowane do użytku na jednym komputerze.

Pięć tradycyjnych wydań pakietu Office 2016 zostało wydanych dla systemu Windows:

Home i Student: Ten pakiet detaliczny obejmuje tylko podstawowe aplikacje.
Dom i firma: ten pakiet obejmuje podstawowe aplikacje i Outlook.
Standard: ten pakiet, dostępny tylko w kanałach licencjonowania zbiorowego, obejmuje podstawowe aplikacje, a także Outlook i wydawca.
Profesjonalny: ten pakiet obejmuje podstawowe aplikacje, a także Outlook, Wydawca i Dostęp.
Professional Plus: ten pakiet, dostępny tylko za pośrednictwem kanałów licencji zbiorczych, obejmuje podstawowe aplikacje, a także Outlook, Wydawca, Dostęp i Skype dla Firm.

Wydano trzy tradycyjne wydania pakietu Office 2016 dla komputerów Mac:

Home i Student: Ten pakiet detaliczny obejmuje tylko podstawowe aplikacje.
Dom i firma: ten pakiet obejmuje podstawowe aplikacje i Outlook.
Standard: ten pakiet, dostępny tylko w kanałach licencjonowania zbiorczego, zawiera podstawowe aplikacje i program Outlook.

Office 365

Usługi subskrypcji Office 365, które wcześniej były skierowane do użytkowników biznesowych i korporacyjnych, zostały rozszerzone o Office 2016, aby uwzględnić nowe plany dotyczące użytku domowego. Subskrypcje umożliwiają używanie aplikacji pakietu Office 2016 przez wielu użytkowników przy użyciu oprogramowania jako modelu usługi. W Office 365 dostępne są różne plany, z których niektóre obejmują także usługi o wartości dodanej, takie jak 1 TB pamięci dyskowej OneDrive i 60 abonamentów miesięcznie w ramach abonamentu Home Premium.

Inne potrzeby:

Do korzystania z funkcji wielodotykowych wymagane jest urządzenie z obsługą dotykową. Jednak wszystkie funkcje i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane pod kątem używania w systemie Windows 8 lub nowszym.
Funkcja internetowa wymaga połączenia z Internetem.
Wymagane konto Microsoft.

Obsługiwane systemy operacyjne Windows:

Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x 64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x 64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x 64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x 64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x 64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x 64, Windows 8 x 64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x 64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x 64bit
Office Professional 2016 pomaga tworzyć, prezentować, komunikować i publikować profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki funkcjom oszczędzającym czas, nowemu nowoczesnemu wyglądowi i wbudowanym narzędziom do współpracy. Zapisz swoją pracę w chmurze na OneDrive i uzyskaj do niej dostęp z dowolnego miejsca. Office Professional 2016 ma nowy interfejs i wprowadza dwa nowe motywy.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager