Skontaktuj się z nami
Jessica

Flyer Trading Co., Limited

Rozwińmy biznes i zarabiajmy razem!

  • Flyer Trading Co., Limited
  • Flyer Trading Co., Limited
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter
marki OEM Ilość pracowników
Coroczne wyprzedaże 2000000-300000 Rok założenia 2011
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie

Flyer Trading Co., Limited to wiodąca firma hurtowa dostarczająca najwyższej jakości oprogramowanie Microsoft. Jesteśmy doświadczeni w tej dziedzinie od wielu lat. Do tej pory moglibyśmy oferować wszelkiego rodzaju wersję okien, serwerów biurowych i okien itp. Mamy mocną moc dostarczyć do Ciebie i obiecać, że wszystkie klucze produktów są w 100% aktywowane online.

Nasi klienci pochodzą z całego świata, np. Z Francji, Włoch, Korei, USA i tak dalej.

Dla naszej doskonałej jakości i dobrej obsługi posprzedażnej cieszymy się wysoką renomą w tej dziedzinie.

Mamy fabryki w Chinach Shenzhen. Wydajna produkcja pozwala nam dostarczać towary szybciej. Tak przy okazji, nasza fabryka może dostosować produkty również dla ciebie. Jeśli musisz dostosować inne języki dla produktu, proszę daj mi znać!

Nasze ukierunkowane, zdrowe i innowacyjne podejście wywodzi się ze skumulowanego doświadczenia członków naszego zespołu, a dzięki połączeniu ich praktycznego doświadczenia biznesowego z dużymi możliwościami dostarczania technologii, jesteśmy w stanie zrozumieć wymagania biznesowe klienta, zaproponować strategie zgodne z wizją. biznesu i realizacja biznesplanu poprzez budowanie lub wdrażanie wysokiej jakości skalowalnych rozwiązań biznesowych dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Naszym celem jest przekroczenie oczekiwań naszych klientów w postaci wartości, jakości i pełnej satysfakcji klienta.

Historia
Od 2011 roku firma Flyer Trading Co., Limited angażuje się w dostarczanie najwyższej jakości produktów i rozwiązań serwisowych, aby pomóc naszym klientom w szybkim zarządzaniu i rozwijaniu ich działalności. Naszą ambicją jest pomóc naszym klientom znaleźć nowe sposoby na ponowne zdefiniowanie ich działalności, dostarczając produkty najlepszej jakości po konkurencyjnych cenach. Flyer Trading Co., Limited, która prowadzi badania, rozwój i sprzedaż oprogramowania i inteligentnego sprzętu na całym świecie. cieszy się bardzo dobrą reputacją na świecie ze względu na swoją uczciwość.

Usługa
Oprogramowanie: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server, Office 2013, Office 2016, itp.

Oprogramowanie OEM: Dostosowywanie języka oprogramowania, dostosowywanie naklejki COA, dostosowywanie oryginalnego miejsca, projektu systemu itp.

Nasz zespół
Nasz zespół złożony z różnorodnych specjalistów nieustannie dąży do nauki i ewolucji, abyśmy mogli pomóc Ci pokonać każde nowe wyzwanie na drodze do sukcesu. Każda osoba w naszym zespole jest zaangażowana w zapewnienie najlepszej możliwej obsługi klienta i produktów najwyższej jakości. To zaangażowanie znajduje odzwierciedlenie we wszystkim, co robimy.