Skontaktuj się z nami
Jessica
Linia produkcyjna
Flyer Limited dostarcza wszystkie produkty oprogramowania Microsoft, w tym Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Office 2013, Office 2016, Windows Server 2012 i Windows Server 2016. Zwłaszcza windows 10 pro OEM box, Windows 10 home OEM, Windows 10 pro usb retail box i Windows 10 home usb retail box. W przypadku systemu Windows 10 pro OEM dostępne są: angielski, francuski , koreański, hiszpański, niemiecki, japonski i włoski. Więcej wersji językowych można dostosować.

Klucze produktu Windows są w 100% fabrycznie nowe i aktywowane online z gwarancją na całe życie.

OEM / ODM
Możemy wykonać usługę OEM, jak poniżej:

1.SOFTWARE LANGUAGE OEM SERVICE.

"Większość wersji oprogramowania jest w języku angielskim, część z nich ma rosyjską, francuską wersję w magazynie, ale mamy takie

przewagę, aby stworzyć dokładny język, który w 100% pasuje do twojego rynku, jest to usługa dostosowana tutaj, z MOQ 1000pcs i oryginalną wersją językową DVD Stamper, możemy zrobić to samo oprogramowanie językowe w ciągu 30 dni roboczych w oparciu o nasze moq. Dokładna praca prosimy o kontakt. Dziękuję za współpracę".

2. KLUCZ KONTAKTOWY OEM SERWIS.

"Ogólnie rzecz biorąc, oferujemy kluczową naklejkę oem z oryginalną kluczową gwarancją 100% aktywacji, ale jeśli klienci mają specjalne zapotrzebowanie na kije COA, możemy zaoferować odpowiednią KLUCZOWĄ usługę drukowania, taką jak popyt na markę: DELL, HP, LENOVO, itp. I kolor Wybór naklejek jest również wybierany przez klienta, drukujemy kod na naklejce z profesjonalną drukarką i możemy uzyskać najwyższą jakość naklejek COA "

R & D
Posiadamy doświadczony dział badań i rozwoju. Wszystkie produkty posiadają gwarancję na całe życie.

Gdy wystąpią jakiekolwiek problemy w produkcie, będziemy oferować wspaniałe wsparcie, ponieważ mamy zespół obsługi posprzedażnej.