Dostosowany język Windows 8.1 Pro 64-bitowy klucz produktu z formatem DVD

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Irlandia / Dostosuj
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 8.1 detaliczny
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowania detaliczne
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Jakość: Oryginał Głoska bezdźwięczna: 32bit / 64-bitowy
Język: dostosować Format: płyta DVD
Obsługa posprzedażna: Świetny Czas realizacji: 1 ~ 3 dni pracy
High Light:

Windows 8.1 Professional 64-bitowy

,

Microsoft Windows 8.1 pełna wersja

Pakiet OEM Windows 8.1 pro klucz produktu 64-bitowy z pełną wersją DVD

Opis

Wzór pudełka, który otrzymasz, może różnić się od pokazanego na powyższym obrazku. Obraz po prawej pokazuje różne dostępne wzory.

Jeśli masz komputer osobisty z systemem Windows 7, Windows XP z SP3 lub Windows Vista, możesz dokonać aktualizacji do Windows 8 Pro (Professional). Dzięki Windows 8 Pro możesz łączyć i udostępniać swoje pliki. System Windows 8 Pro oferuje także rozszerzone funkcje, jeśli chcesz połączyć się z sieciami firmowymi, uzyskać dostęp do plików zdalnych, szyfrować poufne dane i inne bardziej zaawansowane zadania.

Nowy ekran startowy systemu Windows 8 to spersonalizowany dom dla przedmiotów, z których najczęściej korzystasz i które można dostosować do preferencji użytkownika. Żetony Windows 8 Live zapewniają aktualizacje w czasie rzeczywistym z twoich kont Facebook, Twitter i e-mail. Wraz z nowym ekranem startowym ekran blokady zawiera teraz widżety e-mail, kalendarza i zegara.

Aby uzyskać dostęp do komputera, Microsoft zastąpił standardowy kod PIN lub hasło gestem machnięcia; odblokuj swój komputer, klikając lub przesuwając wybrane lokalizacje na ekranie blokady. Nowe funkcje umożliwiają również wyszukiwanie ulubionych programów, otwieranie, zamykanie, ukrywanie, zmienianie rozmiaru lub uruchamianie wielu aplikacji jednocześnie za pomocą przesuwania palcem lub przeciągania myszą.

System Windows wprowadził również zmiany, aby zwiększyć bezpieczeństwo komputera, zwiększając jego istniejące funkcje zabezpieczeń i dodając funkcję "SmartScreen", która zapobiega instalowaniu lub uruchamianiu podejrzanych programów lub aplikacji na komputerze. Wreszcie, Windows 8 daje również możliwość "odświeżenia" się, aby dać użytkownikom nowy punkt wyjścia i czystszą wersję systemu Windows.

Możesz uaktualnić system do wersji Windows 8 z Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 8 Preview Preview, Windows 8 Consumer Preview lub Windows Developer Preview, ale możesz nie być w stanie zachować wszystkich swoich plików, oprogramowania i ustawień. Poniższa tabela pokazuje, co można zachować podczas aktualizacji, w zależności od bieżącej wersji systemu Windows, z którego korzystasz. Jeśli zdecydujesz się na rozruch z nośników wymiennych, nie będziesz mógł zachować oprogramowania, ustawień systemu Windows ani plików osobistych podczas aktualizacji.

Funkcje :

Wyszukaj raz. Iść gdziekolwiek.
Pojedyncze wyszukiwanie zapewnia teraz wyniki z komputera, aplikacji i internetu. Zobacz wyniki w czystym, graficznym widoku, który pozwala podejmować natychmiastowe działania i uruchamiać aplikacje. Wyszukaj, kliknij, zrób. Znajdź utwór i zacznij go odtwarzać lub znajdź wideo i obejrzyj je od razu. Obsługiwane przez Bing.

Więcej aplikacji do pokochania
Zauważysz, że Windows Store ma nowy wygląd, który ułatwia odkrywanie i pobieranie nowych aplikacji. Aplikacje dołączone do Podglądu systemu Windows 8.1 umożliwiają robienie wielu fajnych rzeczy. Na przykład dzięki Czytanej liście możesz zapisywać artykuły i historie w aplikacjach i urządzeniach, a zaktualizowana aplikacja Zdjęcia zapewnia szybką i zabawną edycję.

Spraw, żeby był twój
Skonfiguruj pokaz slajdów na ekranie blokady, wybierając ulubione zdjęcia. Rozmieść rzeczy na ekranie startowym, aby były po prostu tak, jak chcesz. Wybierz więcej rozmiarów płytek, więcej kolorów i więcej tła - w tym animowane tła.

Wbudowana pamięć w chmurze
Usługa SkyDrive jest teraz domyślną lokalizacją do zapisywania dokumentów. Dzięki temu zawsze masz swoje pliki, gdziekolwiek jesteś, nawet gdy jesteś offline. Dzięki dołączonej aplikacji SkyDrive możesz zarządzać zarówno lokalnymi plikami, jak i plikami SkyDrive w jednym miejscu.

Szybkie, pełnoekranowe przeglądanie
Po wyświetleniu podglądu systemu Windows 8.1 można również sprawdzić nowy program Internet Explorer. Przeglądarka Internet Explorer 11 została stworzona z myślą o dotyku, dzięki szybszym czasom ładowania, pełnoekranowemu przeglądowi, w którym można przeglądać strony i wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje wyświetlane na ekranie Start za pomocą kafelków na żywo dla ulubionych witryn.

Wymagania systemowe:

1. Procesor 1 GHz lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
2. 2 GB pamięci RAM
3. 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
4. Rozdzielczość ekranu 1366 x 768
5. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
6. Aby użyć dotyku, potrzebujesz komputera obsługującego multitouch
7. Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
8. Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
9. Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
10. Licencja programu Windows Media Center jest sprzedawana osobno

Potrzebne są dodatkowe wymagania, aby zwiększyć funkcjonalność.

Pobierz teraz system Microsoft Windows 8.1, aby uzyskać ulepszoną wersję systemu Windows 8. Aby uzyskać więcej informacji, porozmawiaj z przedstawicielem naszego sklepu. Chcielibyśmy pomóc Ci kupić cyfrową kopię w najlepszych cenach w historii.

Nowe okna

Windows 8.1 Windows 8.1 Pro Pro Pack
Twój komputer jest obecnie uruchomiony: Windows 7, Windows 8 Windows 7, Windows 8 Windows 8, Windows 8.1
Świetne aplikacje, takie jak poczta, kalendarz, wiadomości, zdjęcia i SkyDrive z wieloma innymi dostępnymi w sklepie Windows.
Zawiera Internet Explorer 11 do szybkiego, intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika przeglądania.
Zapewnia aktualność i bezpieczeństwo dzięki programowi Windows Defender, Zaporze systemu Windows i witrynie Windows Update.
Współpracuje z nowym i istniejącym oprogramowaniem biurowym Windows, w tym z pełnym pakietem Microsoft Office (Outlook, SharePoint Designer i inne). *
W zestawie z programem Windows Media Player
Zapewnia lepszą ochronę danych za pomocą technologii BitLocker, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji
Umożliwia łączenie się z komputerem, gdy jesteś w ruchu dzięki usłudze Podłączanie pulpitu zdalnego.
Łączy się z siecią firmową lub szkolną przy połączeniu z domeną.
Oglądaj i nagrywaj programy telewizyjne na żywo w Windows Media Center.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager