Oryginalna, zamknięta obudowa do Windows 10 Pro, koreańska wersja klucza detalicznego Windows 10 Pro

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Irlandia / Dostosuj
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro usb
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Naklejki
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Warunek: Oryginalne Zapieczętowane Wymagany procesor: Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć: 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów Język: Koreański lub Inni
Pakiet: Retail box Wymagana karta wideo: Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa
High Light:

Windows 10 profesjonalny klucz detaliczny

,

Windows 10 Pro pełna wersja detaliczna

Oryginalny Sealed Windows 10 profesjonalny klucz detaliczny Pełna wersja koreańska

Przegląd

Dzięki Windows 10 Pro masz świetnego partnera biznesowego. Posiada wszystkie funkcje Windows 10 Home, a także ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i innych. Uzyskaj szybkie start-upy, znane, ale rozszerzone menu Start i świetne sposoby na załatwianie spraw, a także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online i Cortana, bardziej osobisty asystent cyfrowy.

Funkcje:

Windows 10 Pro jest zbudowany dla biznesu

Jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, funkcja BitLocker i funkcja BitLocker to Go zablokują wszystko, aby nikt inny nie mógł uzyskać dostępu do systemów lub danych.
Twoje pliki Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, są automatycznie zapisywane w chmurze, która działa jak wirtualny dysk internetowy, dzięki czemu możesz udostępniać dokumenty i pracować nad nimi w czasie rzeczywistym.
Zaloguj się za pomocą pulpitu zdalnego, aby korzystać z komputera z systemem Windows 10 Pro w domu, w podróży lub w dowolnym innym miejscu z dostępem do Internetu.
Utwórz własną, prywatną sekcję aplikacji w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do aplikacji, których potrzebujesz najbardziej.

Windows 10 pro

Prawo do biznesu

Dołącz do swojej domeny. Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby używać plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.
Rozszerzone szyfrowanie. Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby chronić dane za pomocą szyfrowania i zarządzania zabezpieczeniami.
Zdalne logowanie. System Windows 10 umożliwia zalogowanie się za pomocą pulpitu zdalnego, aby zalogować się i korzystać z Pro PC w domu lub w podróży.
Wirtualne maszyny. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, dzięki czemu możesz uruchamiać więcej niż jeden system operacyjny na tym samym komputerze.
Twoje aplikacje w sklepie. System Windows 10 umożliwia utworzenie własnej sekcji aplikacji prywatnej w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do aplikacji firmowych

Po prostu działa

System Windows 10 łączy w sobie system Windows, który już znasz, i dodaje świetne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchamianie i szybkie wznawianie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, aby chronić się przed złośliwym oprogramowaniem.

Multi-doing

Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością błyskawicznego robienia czterech rzeczy na ekranie. Ekran jest zatłoczony? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi przedmiotami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwym do uzyskania ekranie.

Microsoft Edge

Jest to zupełnie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje marże innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

Kontinuum

Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje działanie i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszego do największego wyświetlacza.

Wyjątkowo twój

Urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje i potwierdza Twoją obecność w naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Witaj, Twoje urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się w rozpoznawaniu, machając cię logowaniem i uwalniając od konieczności zapamiętywania lub wpisywania hasła.

Gry i Xbox

Graj w gry na konsolę Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrywać swoje największe ruchy bohaterów i błyskawicznie wysyłać je do znajomych, bez opuszczania gry.

Cortana

Cortana jest Twoim osobistym asystentem cyfrowym, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Dzięki temu, że Cortana z biegiem czasu uczy się czegoś więcej, staje się bardziej przydatna każdego dnia, zachowując przejrzystość i zachowując zaufanie.

Detale:

Wersja bitowa 32-bitowy / 64-bitowy
Wersja Profesjonalny
wymagania systemowe Procesor 1 GHz lub szybszy
1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów
Do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa
Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Opakowanie Sprzedaż
Cecha Dzięki systemowi Windows 10 Pro masz świetnego partnera biznesowego. Uzyskaj szybsze start-upy, znane, ale rozszerzone menu Start i nowe świetne sposoby na załatwianie spraw, a także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online i Cortana, bardziej osobisty asystent cyfrowy.


Pełne języki lokalizacji w systemie Windows 10

Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, chiński), chiński (Hongkong), chiński (tradycyjny, tajwański), chorwacki (Chorwacja), czeski (Czechy), duński (Dania), holenderski (Holandia ), Angielski (Zjednoczone Królestwo), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewski (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (Polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , Rumuński (Rumunia), rosyjski (Rosja), serbski (łacina, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, międzynarodowy sort), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , Turecki (Turcja), ukraiński (Ukraina)

Szczegóły kontaktu
Sales Manager