Język koreański Język Windows 10 Pełna wersja, Windows 10 Pro System operacyjny

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Pakiet: Standardowy pakiet OEM Język: koreański
Początki: Niemcy / francuski / USA Przykład zamówienia: Akceptowane
kod kreskowy: FQC-08983 Przesyłka: Szybki
High Light:

system operacyjny Windows 10

,

klucz produktu Windows 10 64-bitowy

microsoft windows 10 pro System operacyjny Wersja koreańska 64-bitowy pakiet OEM

Opis produktu:

Język

koreański

kod kreskowy

FQC-08983

Głoska bezdźwięczna

64-bitowy

Podanie

Globalny obszar

Aktywacja

100% aktywacja online na całym świecie

Gwarancja

Dożywotni

Pakiet

Standardowy pakiet OEM

Dostawa

Dostawa przez DHL lub do wymagań klienta

Cechy produktu:


- Dołącz do domeny: możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.
- Ulepszone szyfrowanie: uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby chronić dane za pomocą szyfrowania i zarządzania zabezpieczeniami.
- Zdalne logowanie: Windows 10 umożliwia zalogowanie się za pomocą Pulpitu zdalnego, aby zalogować się i korzystać z Pro PC w domu lub w podróży.
- Maszyny wirtualne: twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, dzięki czemu możesz uruchomić więcej niż jeden system operacyjny na tym samym komputerze.
- Twoje aplikacje w Sklepie: Windows 10 pozwala utworzyć własną prywatną sekcję aplikacji w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do aplikacji firmowych.

Opis systemu:

Jeśli chcesz uaktualnić system do wersji 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Czytaj dalej poniżej, aby poznać dodatkowe czynniki wpływające na możliwość uaktualnienia.

Procesor: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowsza ze sterownikiem WDDM 1.0
Wyświetlacz: 800 x 600

Ważne notatki:


Użytkownicy systemu Windows 10 Home będą otrzymywać aktualizacje z witryny Windows Update automatycznie, gdy będą dostępne. Użytkownicy systemu Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise będą mogli odłożyć aktualizacje. Czas, w którym użytkownicy Windows 10 Pro mogą opóźnić aktualizację, jest ograniczony.
Małe urządzenia pamięci masowej, takie jak urządzenia z dyskiem twardym o pojemności 32 GB lub starsze urządzenia z pełnymi dyskami twardymi, mogą potrzebować dodatkowego miejsca na dane, aby ukończyć aktualizację. Podczas aktualizacji zobaczysz instrukcje mówiące, co masz robić. Konieczne może być usunięcie niepotrzebnych plików z urządzenia lub włożenie dysku flash USB w celu dokończenia aktualizacji.
Niektóre urządzenia z niewielką ilością wolnego miejsca lub mniejszymi dyskami twardymi, takie jak 32 GB, mogą mieć niewiele wolnego miejsca po aktualizacji. Możesz zwolnić miejsce na dysku i łatwo usunąć pliki, takie jak pliki tymczasowe lub poprzednią wersję systemu Windows, w ustawieniach systemu pamięci masowej. Pliki do poprzedniej wersji systemu Windows umożliwiają usunięcie systemu Windows 10 i powrót do poprzedniej wersji systemu Windows. Pliki te są automatycznie usuwane miesiąc po aktualizacji. Aby zwolnić miejsce, możesz je teraz usunąć.
Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe. Windows 10 to duży plik - około 3 GB - mogą mieć zastosowanie opłaty za dostęp do Internetu (ISP).
Aby sprawdzić kompatybilność urządzenia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia. Informacje kontaktowe producenta można znaleźć na stronie Informacje kontaktowe.
Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu dla systemu Windows 10.
Wsparcie może się różnić w zależności od urządzenia. Znajdź więcej informacji na stronie Windows Lifecycle.
Jeśli Twój komputer lub tablet jest obecnie wyposażony w system Windows 7 SP1 lub Windows 8.1 Update, możesz sprawdzić, czy spełnia on wymagania, używając opcji "Sprawdź mój komputer" w aplikacji Pobierz Windows 10. Aby otworzyć aplikację Pobierz Windows 10, kliknij małą ikonę Windows znajdującą się na prawym końcu paska zadań. Jeśli go nie widzisz, odwiedź naszą stronę Q & A poświęconą systemowi Windows 10, aby uzyskać więcej informacji.
Wiele aplikacji, plików i ustawień będzie migrować w ramach aktualizacji. Jednak niektóre aplikacje lub ustawienia mogą nie migrować.
W przypadku aplikacji chroniących przed złośliwym oprogramowaniem system Windows sprawdzi, czy subskrypcja ochrony przed złośliwym oprogramowaniem jest aktualna (nie wygasła) i zgodna podczas aktualizacji.
Jeśli aplikacja antywirusowa jest kompatybilna i aktualna, Twoja aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10.
Jeśli aplikacja antywirusowa jest niezgodna, system Windows odinstaluje aplikację, zachowując ustawienia. Po zakończeniu aktualizacji, jeśli twój dostawca ochrony przed złośliwym oprogramowaniem poinformował Microsoft, że udostępnił kompatybilną wersję dla twojej aktywnej subskrypcji, system Windows powiadomi Cię o zainstalowaniu najnowszej dostępnej wersji z ustawieniami, które zostały ustawione przed aktualizacją.
Jeśli subskrypcja ochrony przed złośliwym oprogramowaniem nie jest aktualna (wygasła), system Windows odinstaluje aplikację i włączy program Windows Defender.
Niektóre aplikacje pochodzące od producenta OEM mogą zostać usunięte przed aktualizacją.
W przypadku niektórych aplikacji firm trzecich aplikacja "Pobierz system Windows 10" będzie skanować w poszukiwaniu zgodności aplikacji. Jeśli jest znany problem, który uniemożliwi aktualizację, zostaniesz powiadomiony o liście aplikacji o znanych problemach. Możesz zaakceptować, a aplikacje zostaną usunięte z systemu przed aktualizacją. Pamiętaj, aby skopiować listę, zanim zaakceptujesz usunięcie aplikacji.
Użytkownicy systemu Microsoft Family Safety z kontami lokalnymi (kontami powiązanymi z urządzeniem) nie będą migrować ustawień bezpieczeństwa do systemu Windows 10 podczas aktualizacji. Oznacza to, że po zakończeniu aktualizacji do systemu Windows 10 rodzice muszą skonfigurować ustawienia bezpieczeństwa dla użytkownika podrzędnego wraz z kontem Microsoft, jeśli go nie mają. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach, odwiedź stronę FAQ.
Niektóre aplikacje i treści są sprzedawane osobno. Dostępność i dostępność funkcji i aplikacji może się różnić w zależności od urządzenia i rynku.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager