Pełna wersja detaliczna systemu Windows Server 2016 Wersje Najnowsze pobieranie serwera Dziennik

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Cerfified
Numer modelu: Serwer Windows 2016
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 48 godzin
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Modelu: standardowe Format: Ściągnij
Język: Angielski Pakiet: Sprzedaż
Platforma: Windows Aktywacja: Tak
High Light:

Microsoft Windows Server 2016 Standard Oem

,

Windows Serwer 2016 centrum danych

Full Retail Windows Server 2016 Standard serwera Najnowsze Pobierz Server Oficjalny

Opis:

Windows Server 2016 to system operacyjny serwera opracowany przez firmę Microsoft w ramach rodziny systemów operacyjnych Windows NT, opracowywany jednocześnie z systemem Windows 10. Pierwsza wczesna wersja demonstracyjna (podgląd techniczny) stała się dostępna 1 października 2014 r. Wraz z pierwszym podglądem technicznym System Center.W przeciwieństwie do poprzednich wersji Windows Server, które zostały wydane jednocześnie z systemem operacyjnym klienta, Windows Server 2016 został wydany 26 września 2016 r. na konferencji Ignite firmy Microsoft i stał się ogólnie dostępny 12 października 2016 r.

Funkcje:

Windows Server 2016 ma wiele nowych funkcji, w tym:

1. Usługi federacyjne Active Directory: Istnieje możliwość skonfigurowania programu AD FS do uwierzytelniania użytkowników przechowywanych w katalogach innych niż AD, takich jak katalogi LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) zgodne z X.500 i bazy danych SQL.


2. Windows Defender: Windows Server Antimalware jest domyślnie instalowany i włączany bez GUI, który jest instalowalną funkcją Windows.


3. Usługi pulpitu zdalnego: obsługa OpenGL 4.4 i OpenCL 1.1, ulepszenia wydajności i stabilności; Rola MultiPoint Services (zobacz Windows MultiPoint Server)


4. Usługi przechowywania danych: centralne zasady dotyczące QoS pamięci masowej; Repliki pamięci masowej (replikacja pamięci masowej, replikacja blokowa, wolumenowa, synchroniczna i asynchroniczna z wykorzystaniem SMB3 między serwerami do odzyskiwania danych po awarii). [10] Replika pamięci replikuje bloki zamiast plików; pliki mogą być w użyciu. To nie jest multi-master, nie jeden-do-wielu, a nie przechodniów. Okresowo replikuje migawki, a kierunek replikacji można zmienić.


5. Klaster pracy awaryjnej: uaktualnianie systemu operacyjnego w klastrze, repliki pamięci


6. Serwer proxy aplikacji sieciowych: wstępne uwierzytelnianie dla HTTP Podstawowe publikowanie aplikacji, publikowanie domen w domenie wieloznacznej, przekierowanie HTTP na HTTPS, Propagacja adresu IP klienta do aplikacji zaplecza


7. IIS 10: Obsługa HTTP / 2


8. Windows PowerShell 5.1


9. Windows Server Containers

Dane techniczne:

System operacyjny

Microsoft Windows Server 2016 Standard x64-bit

Języki)

język angielski

Rodzaj licencji

Licencja

Media dystrybucyjne

DVD-ROM

Ilość licencji

2 dodatkowe procesory

Szczegóły dotyczące licencjonowania

64-bitowy

Funkcje sieciowe:

DHCP: Ponieważ ochrona dostępu do sieci została uznana za przestarzałą w systemie Windows Server 2012 R2, w systemie Windows Server 2016 rola DHCP nie obsługuje już ochrony dostępu do sieci


DNS:

Klient DNS: powiązanie usługi - ulepszona obsługa komputerów z więcej niż jednym interfejsem sieciowym
Serwer DNS: zasady DNS, nowe typy rekordów DDS (TLSA, SPF i nieznane rekordy), nowe polecenia cmdlet programu PowerShell i parametry

Windows Server Gateway obsługuje teraz tunele Generic Routing Encapsulation (GRE)


Zarządzanie adresami IP (IPAM): Obsługa podsieci / 31, / 32 i / 128; wykrywanie serwerów DNS opartych na plikach, przyłączonych do domeny; nowe funkcje DNS; lepsza integracja DNS, DHCP i adresu IP (DDI)

Zarządzanie


Kontroler sieci: nowa rola serwera do konfigurowania, zarządzania, monitorowania i rozwiązywania problemów z wirtualnymi i fizycznymi urządzeniami i usługami sieciowymi w centrum danych


Wirtualizacja sieci Hyper-V: Programowalny przełącznik Hyper-V (nowy element konstrukcyjny rozwiązania sieciowego firmy Microsoft); Obsługa enkapsulacji VXLAN; Współpraca z oprogramowaniem Microsoft Balanced Loader; lepsza zgodność z normą IEEE Ethernet.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager