Pobierz online Ms Office 2016 Professional Key Original Retail Box PKC

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: WYKONANE W SINGAPURZE
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: biuro 2016 pro
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negitiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 Język: Angielski (opcjonalnie)
Edytor: 1 GHz Aktywacja: online
Baran: 2 GB Miejsca na dysku: Dostępne 3 GB
High Light:

microsoft office 2016 klucz produktu pełna wersja

,

MS Office Professional plus 2016 klucz produktu

Pobierz online ms office 2016 profesjonalny klucz Original Retail Box PKC

Cechy i usługi

Uzyskaj dostęp do swoich dokumentów praktycznie w dowolnym miejscu

Zapisanie dokumentu w usłudze OneDrive pozwala z łatwością je edytować i edytować na wielu urządzeniach

praktycznie wszędzie. Zapisz się do pakietu Office, aby automatycznie zapisywać dokumenty w usłudze OneDrive.

Poznaj Office Online

Office Online umożliwia dostęp do dokumentów przechowywanych na OneDrive i edytowanie ich z dowolnego urządzenia z obsługiwaną przeglądarką. Podczas pracy z innymi użytkownikami można udostępniać dokumenty i zezwalać innym na ich edycję, nawet jeśli nie mają pakietu Office. Do listy obsługiwanych przeglądarek internetowych www.office.com/information.

Wymagania

Wymagany procesor

1 gigahercowy (Ghz) ​​lub szybszy procesor x86 lub x64-bit z SSE2

Wymagany system operacyjny

Windows 7 lub nowszy, Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012

Wymagana pamięć

1 GB pamięci RAM (32 bity); 2 GB pamięci RAM (64-bitowe)

Wymagane miejsce na dysku twardym

3,0 GB dostępnego miejsca na dysku

Wymagany wyświetlacz

Rozdzielczość 1024 x 768

Grafika

Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga karty graficznej DirectX 10.

Wielodotykowy

Do korzystania z funkcji wielodotykowych wymagane jest urządzenie z obsługą dotykową. Jednak wszystkie funkcje i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane pod kątem używania w systemie Windows 8 lub nowszym.

Dodatkowe wymagania systemowe

Funkcja internetowa wymaga połączenia z Internetem.

Wymagane konto Microsoft.

Inne potrzeby:

Do korzystania z funkcji wielodotykowych wymagane jest urządzenie z obsługą dotykową. Jednak wszystkie funkcje i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane pod kątem używania w systemie Windows 8 lub nowszym.
Funkcja internetowa wymaga połączenia z Internetem.
Wymagane konto Microsoft.

Czy do biura wymagany jest dostęp do Internetu?

Dostęp do Internetu jest wymagany, aby zainstalować i aktywować wszystkie najnowsze wersje pakietów Office i wszystkie plany subskrypcji Office 365. W przypadku planów Office 365 wymagany jest także dostęp do Internetu w celu zarządzania kontem subskrypcji, na przykład w celu zainstalowania pakietu Office na innych komputerach lub zmiany opcji rozliczeniowych. Dostęp do Internetu jest również wymagany w celu uzyskania dostępu do dokumentów przechowywanych w usłudze OneDrive, chyba że zainstalujesz aplikację komputerową OneDrive. Powinieneś również regularnie łączyć się z Internetem, aby zachować aktualną wersję pakietu Office i korzystać z automatycznych aktualizacji. Jeśli nie nawiążesz połączenia z Internetem co najmniej raz na 31 dni, twoje aplikacje przejdą w tryb zmniejszonej funkcjonalności, co oznacza, że ​​możesz przeglądać lub drukować dokumenty, ale nie możesz edytować dokumentów ani tworzyć nowych. Aby ponownie aktywować aplikacje Office, po prostu ponownie połącz się z Internetem.


Aby korzystać z aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, nie trzeba być podłączonym do Internetu, ponieważ aplikacje są w pełni zainstalowane na komputerze.

Obsługiwane systemy operacyjne Windows:

Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x 64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x 64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x 64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x 64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x 64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x 64, Windows 8 x 64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x 64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x 64bit

Office Professional 2016 pomaga tworzyć, prezentować, komunikować i publikować profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki funkcjom oszczędzającym czas, nowemu nowoczesnemu wyglądowi i wbudowanym narzędziom do współpracy. Zapisz swoją pracę w chmurze na OneDrive i uzyskaj do niej dostęp z dowolnego miejsca. Office Professional 2016 ma nowy interfejs i wprowadza dwa nowe motywy.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager