Wszystkie języki Office 2013 Home and Business Product Key 1 PC 32/64 Bit

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: biuro 2013 dom i biznes
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: pakowanie detaliczne
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 1000 sztuk / tydzień
FPP Retail: Tak Pokaz: Rozdzielczość 1366 x 768
Dysk twardy: 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku Język: Angielski
Komputer i procesor: 1 GHz lub szybszy procesor x86 lub 64-bit z zestawem instrukcji SSE2
High Light:

microsoft office professional plus 2013 klucz produktu

,

klucz produktu Office 2013 do domu i firmy

biuro 2013 dom i firma detaliczna Klucz produktu 1 PC 32- / 64-Bit Wszystkie języki

Opis:

Microsoft Office 2013 (nazwa kodowa Office 15) to wersja pakietu Microsoft Office, pakietu zwiększającego produktywność dla systemu Microsoft Windows. Jest następcą Microsoft Office 2010 i poprzednika Microsoft Office 2016. Zawiera rozszerzoną obsługę formatu plików, aktualizacje interfejsu użytkownika i obsługę dotykową wśród nowych funkcji. Pakiet Office 2013 jest odpowiedni dla systemów IA-32 i x64 i wymaga systemu Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub nowszej wersji. Wersja pakietu Office 2013 jest dostępna na urządzeniach z systemem Windows RT. Wsparcie głównego nurtu kończy się 10 kwietnia 2018 roku. Wsparcie dodatkowe kończy się 11 kwietnia 2023 roku.

Rozwój tej wersji Microsoft Office rozpoczął się w 2010 roku i zakończył 11 października 2012 roku, kiedy Microsoft Office 2013 został wydany do produkcji. Microsoft wydał pakiet Office 2013 do ogólnej dostępności w dniu 29 stycznia 2013 r. Ta wersja zawiera nowe funkcje, takie jak wsparcie integracji dla usług online (w tym OneDrive, Outlook.com, Skype, Yammer i Flickr), ulepszone wsparcie formatu dla Office Open XML (OOXML) , OpenDocument (ODF) i Portable Document Format (PDF) oraz obsługa wielodotykowych interfejsów.

Microsoft Office 2013 jest dostępny w dwunastu różnych wersjach, w tym trzy edycje dla sklepów detalicznych, dwie wersje dla kanału licencji zbiorczych, pięć wersji opartych na subskrypcji dostępnych w programie Microsoft Office 365, edycja aplikacji WWW znana jako Office Web Apps i wersja Office RT na tablety i urządzenia mobilne. Aplikacje Office Web Apps są dostępne bezpłatnie w Internecie, chociaż przedsiębiorstwa mogą uzyskać instalacje w siedzibie za cenę. Aplikacje Microsoft Office można uzyskać pojedynczo; obejmuje to Microsoft Visio, Microsoft Project i Microsoft SharePoint Designer, które nie są zawarte w żadnej z dwunastu edycji.

W dniu 25 lutego 2014 r. Został wydany pakiet Microsoft Office 2013 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1).


Funkcje:

-Pełne, zainstalowane wersje programu Outlook 2013, Word, Excel, PowerPoint i OneNote dla pakietu Office 2013.
-Dla 1 komputera, do użytku firmowego lub domowego
-Windows 7 lub nowszy
- Łatwe zapisywanie dokumentów online za pomocą darmowej pamięci online OneDrive, dostępnej dla wszystkich użytkowników OneDrive

Co nowego w tej wersji pakietu Office?

Wersja 2013 znanych aplikacji Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, zawiera nowe funkcje, które pomagają tworzyć, komunikować się i wydajnie pracować z dowolnego miejsca. Oprócz aktualizacji tradycyjnych pakietów Office, Microsoft opracował zupełnie nowe wersje abonamentowe pakietu Office, zaprojektowane specjalnie pod kątem sposobu, w jaki klienci korzystają z pakietu Office. Każda nowa oferta subskrypcji będzie obejmowała wersje 2013 aplikacji Office, na przykład Word, Excel i PowerPoint, a także usługi w chmurze, takie jak minuta światowa Skype i magazyn online z usługą SkyDrive.

Subskrybenci otrzymają również przyszłe prawa do aktualizacji wersji, a także praw do korzystania z wielu komputerów lub komputerów Mac i wybierania urządzeń mobilnych.1 Uwaga: Aplikacje Office, których można używać na komputerach, komputerach Mac i innych urządzeniach różnią się w zależności od platformy.

Jaka jest różnica między pakietami Office 2013 i Office 365?

Microsoft Office to nadal nazwa, której używa Microsoft w znanym oprogramowaniu biurowym. Pakiety biurowe tradycyjnie zawierały aplikacje takie jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Wszystkie pakiety Office 2013 zawierają najnowsze wersje aplikacji, do użytku na pojedynczym komputerze.

Firma Microsoft używa nazwy "Office 365" w przypadku produktów zawierających usługi w chmurze, takich jak dodatkowe przechowywanie danych w usłudze SkyDrive, minuty pracy Skype do użytku domowego, konferencje internetowe programu Lync lub hostowane wiadomości e-mail w usłudze Exchange Online dla firm. Usługi w chmurze to funkcje włączane przez Internet. Większość planów Office 365 obejmuje również w pełni funkcjonalne aplikacje Office 2013, które użytkownicy mogą instalować na wielu komputerach i urządzeniach. Wszystkie produkty Office 365, takie jak Office 365 Home Premium, są opłacane na zasadzie subskrypcji, rocznie. Aktywni subskrybenci otrzymają przyszłe prawa do aktualizacji wersji na korzyść ich subskrypcji. Uprawnienia różnią się w zależności od produktu.

Co obejmuje:

Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook.
Biuro na jednym komputerze do użytku domowego.
Jednorazowy zakup na całe życie komputera; niezbywalne.
7 GB przestrzeni dyskowej w usłudze SkyDrive.
Darmowe Office Web Apps1 do uzyskiwania dostępu, edytowania i udostępniania dokumentów.
Ulepszony interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem dotyku, pióra i klawiatury.

Jak mogę pobrać pakiet Office?

Uwaga: ten produkt wymaga pobrania bezpośrednio od firmy Microsoft. Poniżej znajdują się instrukcje, czego się spodziewać po zakupie pakietu Office z witryny Amazon.com:

1. Po zakończeniu zakupu oprogramowania do pobrania w witrynie Amazon.com należy kliknąć przycisk "Przejdź do witryny Office.com", aby uzyskać oprogramowanie. Przycisk "Kontynuuj do Office.com" znajduje się w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, twoich grach i bibliotece oprogramowania oraz na stronie z podziękowaniami po dokonaniu zakupu.
2. Nastąpi przekierowanie do niestandardowej witryny Microsoft Office w celu zarejestrowania się lub zalogowania za pomocą konta Microsoft.
3. Wybierz preferowany kraj i język.
4. Na stronie "Moje konto" w Microsoft wybierz element, który chcesz zainstalować.
5. Kliknij przycisk "Zainstaluj", aby rozpocząć pobieranie.

Wymagania systemowe:

Komputer i procesor 1 GHz lub szybszy procesor x86 lub 64-bit z zestawem instrukcji SSE2
Pamięć 1 GB pamięci RAM (32-bitowy) / 2 GB pamięci RAM (64-bitowy) zalecany w przypadku funkcji graficznych i niektórych zaawansowanych funkcji
Dysk twardy 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku
Pokaz Rozdzielczość 1366 x 768
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 2008 R2 z .NET 3.5 lub nowszym
Grafika Akceleracja sprzętowa grafiki wymaga karty graficznej DirectX10
Uwaga Nie będzie działać z serwerami Exchange przed 2008 rokiem
Uwaga Nie działa z Google Apps Sync dla Microsoft Outlooka

Szczegóły kontaktu
Sales Manager