Oryginalny klucz produktu Windows 7 Professional, klucz produktu Windows 7 Ultimate 64 bit

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: klucz produktu Windows 7
Minimalne zamówienie: 10 jednostek
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: label
Czas dostawy: w ciągu 48 godzin
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Wersja: Windows 7 Pro Pamięć: 1 GB
Wolna przestrzeń HDD: 16 GB wolnego miejsca na dysku Napęd optyczny: Napęd DVD-ROM
Obsługa SATA AHCI: AHCI (SATA) Płatności: Różne drogi
High Light:

Windows 7 Ultimate 64-bitowy klucz produktu

,

Windows 7 profesjonalny klucz aktywacyjny

Oryginalny Windows 7 profesjonalny 64-bitowy klucz produktu w dobrym stanie aktywacji


Opis produktu:

Windows 7 to system operacyjny wydany przez firmę Microsoft w lipcu 2009 roku. Stabilne wydanie i pierwszy pakiet serwisowy zostały ponad rok później w lutym 2011 roku. Windows 7 nie jest najnowszym systemem operacyjnym firmy Microsoft, ponieważ system Windows 8 został wydany w 2012. Windows 7 zdołał niedawno przekroczyć system Windows XP w udziale w rynku, a od 2012 roku utrzymał ponad 44 procent rynku.

System Windows 7 jest ogólnie uznany za najlepszy obecnie system operacyjny wydany przez Microsoft. Windows 8 i Windows Vista spotkały się z dużą ilością kontrowersji w związku z dużymi zmianami w systemie. W szczególności system Windows 8 jest uznawany za porządny system nękany przez okropny interfejs użytkownika o nazwie Metro.

Windows 7 znacznie poprawił bezpieczeństwo i wydajność oprogramowania w stosunku do XP i Visty. System Windows 7 obsługuje również elastyczny 64-bitowy system, który prawie bez problemu może uruchamiać programy 32-bitowe bez przeskakiwania przez obręcze, których wymagają inne systemy operacyjne, takie jak Linux. Ogólnie zaleca się, aby klienci czekali aż przynajmniej jeden dodatek Service Pack zostanie wydany przed przejściem do nowego systemu operacyjnego Windows. Pakiety te są poprawkami programistycznymi

Windows 7 Procesory

Windows 7 jest dostępny w dwóch wersjach, 32- i 64-bitowych procesorach, z 64-bitowymi procesorami reprezentującymi najnowszą innowację w procesorach w tym czasie. Poniższa sekcja opisuje oba typy procesorów.

32-bit: stworzony przez firmę Intel Corporation i wyprodukowany przez Intel i AMD. 32-bitowy procesor był najczęstszym typem procesora do 2011 roku, kiedy procesory 64-bitowe znalazły się w czołówce mocy obliczeniowej.


64-bitowy: następny etap w procesorach zgodnych z IA-32. 64-bitowy procesor może obsługiwać większą ilość wirtualnej i fizycznej pamięci niż procesor 32-bitowy. Oryginalnie stworzony przez AMD, procesor jest produkowany przez AMD, Intel i inne.

Jeśli uaktualnisz system do wersji Windows 7 Home Premium. Windows 7 Home Premium ułatwia tworzenie sieci domowej i udostępnianie wszystkich ulubionych zdjęć, filmów i muzyki. Możesz nawet oglądać, wstrzymywać, przewijać i nagrywać telewizję (może być wymagany tuner telewizyjny). Uzyskaj najlepszą rozrywkę dzięki Windows 7 Home Premium. Czy korzystasz z komputera do pracy, uruchamiasz programy Windows XP lub potrzebujesz lepszych zabezpieczeń? Zastanów się nad Windows 7 Professional.

Wymagania sprzętowe:

Windows 7 ma kilka podstawowych wymagań, aby umożliwić przesyłanie na komputer. Poniższa tabela zawiera listę różnych wymagań sprzętowych.

Architektura

32-bitowy

64-bitowy

Edytor

Procesor IA-32 1 GHz

Procesor 1 GHz x86-64

Pamięć (pamięć RAM)

1 GB

2 GB

Karta graficzna

Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM model 1.0

Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM model 1.0

Wolna przestrzeń HDD

16 GB wolnego miejsca na dysku

20 GB wolnego miejsca na dysku

Napęd optyczny

Napęd DVD-ROM

Napęd DVD-ROM

Obsługa SATA AHCI

AHCI (SATA)

AHCI (SATA)

Podczas instalacji systemu Windows 7 użytkownicy muszą upewnić się, że ustawiają system BIOS, aby emulować dyski AHCI (SATA). To ustawienie należy zmienić przed załadowaniem sterowników AHCI lub RAID.

Limity pamięci fizycznej

Pamięć fizyczna to rzeczywiste miejsce w pamięci, w którym komputer może przechowywać dane. Zwykle chodzi tu o układy pamięci i są określane jako moduły DRAM. Poniższa tabela zawiera ograniczenia pamięci fizycznej dla procesorów 32- i 64-bitowych.

Wersja

Ograniczenie w 32-bitowym systemie Windows

Ograniczenie w 64-bitowym systemie Windows

Windows 7 Ultimate 4 GB 192 GB
Windows 7 Enterprise 4 GB 192 GB
Windows 7 Professional 4 GB 192 GB
Windows 7 Home Premium 4 GB 16 giga bajtów
Windows 7 Home Basic 4 GB 8 GB
Windows 7 Starter 2 GB Nie dotyczy

Szczegóły kontaktu
Sales Manager