English International Windows 8.1 32 bity, wersja OEM Windows 8.1 Pro Pack

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Irlandia / Dostosuj
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 8.1 OEM
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowania detaliczne
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Opcja językowa: Angielski lub inni Dobra obsługa: BEZPŁATNE wsparcie techniczne
Sposób aktywacji: online Wersja: OEM
Darmowe próbki: Dostępne Bezpłatna przesyłka: Tak
High Light:

Windows 8.1 Professional 64-bitowy

,

Microsoft Windows 8.1 pełna wersja

Windows 8.1 Professional 32-bitowy angielski International Windows 8.1 Pro Pack 64bit

Windows 8.1 (nazwa kodowa niebieska) to uaktualnienie systemu operacyjnego Windows 8 wydanego przez firmę Microsoft. Po raz pierwszy zaprezentowany i opublikowany jako publiczna beta w czerwcu 2013 roku, został wydany do produkcji 27 sierpnia 2013 roku i osiągnął ogólną dostępność w dniu 17 października 2013 roku, prawie rok po sprzedaży detalicznej swojego poprzednika. System Windows 8.1 jest dostępny bezpłatnie dla kopii detalicznych użytkowników Windows 8 i Windows RT za pośrednictwem Sklepu Windows. W przeciwieństwie do dodatków Service Pack w poprzednich wersjach systemu Windows użytkownicy, którzy uzyskali system Windows 8 poza kopiami detalicznymi lub wstępnie zainstalowanymi instalacjami (np. Licencje zbiorcze), muszą uzyskać system Windows 8.1 za pośrednictwem nowych nośników instalacyjnych z ich odpowiednich subskrypcji lub kanału korporacyjnego. Zasady cyklu pomocy technicznej firmy Microsoft dotyczą systemu Windows 8.1 podobnego do poprzednich dodatków Service Pack systemu Windows: Jest to część cyklu życia pomocy technicznej Windows 8, a instalacja systemu Windows 8.1 jest wymagana w celu utrzymania dostępu do pomocy technicznej i aktualizacji systemu Windows po 12 stycznia 2016 r. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich dodatków Service Pack , Windows 8.1 nie można uzyskać za pośrednictwem witryny Windows Update.

Wydany w ramach zmiany przez Microsoft w kierunku regularnych corocznych aktualizacji głównych dla platform i usług oprogramowania, Windows 8.1 ma na celu zajęcie się reklamacjami użytkowników Windows 8 i recenzentów po uruchomieniu. Widoczne ulepszenia obejmują ulepszony ekran startowy, dodatkowe widoki przyciągania, dodatkowe pakiety aplikacji, ściślejszą integrację OneDrive (dawniej SkyDrive), Internet Explorer 11, zunifikowany system wyszukiwania oparty na Bing, przywrócenie widocznego przycisku Start na pasku zadań i możliwość przywrócić poprzednie zachowanie podczas otwierania pulpitu użytkownika podczas logowania zamiast ekranu Start. Windows 8.1 dodał także obsługę takich nowych technologii, jak wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, drukowanie 3D, Wi-Fi Direct i strumieniowanie Miracast, a także system plików ReFS. [5]

System Windows 8.1 otrzymał mieszany odbiór, chociaż był bardziej pozytywny niż Windows 8, a krytycy chwalili rozszerzoną funkcjonalność dostępną dla aplikacji w porównaniu do wersji 8, jego integrację z OneDrive, wraz z ulepszeniami interfejsu użytkownika i dodatkowymi rozszerzonymi samouczkami do obsługi interfejsu Windows 8. Pomimo tych udoskonaleń system Windows 8.1 wciąż był krytykowany za nieuwzględnianie wszystkich dygresji systemu Windows 8 (takich jak niski poziom integracji między aplikacjami w stylu Metro i interfejsem komputera stacjonarnego) oraz potencjalne konsekwencje prywatności wynikające z rozszerzonego korzystania z usług online. Od grudnia 2016 roku udział Windows 8.1 w rynku wynosi 8,43%.

cechy produktu

Nowy ekran startowy ze znajomym pulpitem
Popularne, wyjątkowe aplikacje zapewniają produktywność i rozrywkę
Rozszerzone opcje personalizacji
Twórz wielozadaniowość dzięki aplikacjom i stronom internetowym
Wbudowany SkyDrive, IE11 i nowe inteligentne wyszukiwanie
Szyfrowanie BitLocker zapewnia bezpieczeństwo danych
Zdalny dostęp do pulpitu ułatwia podłączenie dwóch komputerów
Dołączanie do domeny upraszcza połączenie z siecią firmową

Jak zmienić system Windows 8 z francuskiego na angielski?

Windows 8 i Windows 8.1 obsługują zarówno język francuski, jak i angielski. Jeśli Twój komputer jest skonfigurowany w języku francuskim, możesz w dowolnej chwili przełączyć się na język angielski, chociaż może być konieczne zainstalowanie bezpłatnego pakietu języka angielskiego, jeśli nie jest on jeszcze w twoim systemie.

Ustaw domyślnie na angielski

Naciśnij "Windows-X" i wybierz "Panneau de Configuration" (Panel sterowania) z opcji. W oknie Panelu sterowania wybierz "Zmień język" (Dodaj język). Jeśli na następnym ekranie zobaczysz język angielski jako opcję, zaznacz go i kliknij "Monter" (Przenieś w górę), aby przenieść go na górę listy. Wyloguj się z systemu Windows i zaloguj ponownie, aby zmienić język na angielski. Jeśli nie widzisz angielskiego na liście lub Twój komputer nadal pokazuje francuski, zainstaluj pakiet języka angielskiego.

Zainstaluj pakiet językowy

Kliknij przycisk "Ajouter une Langue" (Dodaj język) na ekranie, który zawiera listę dostępnych języków, i dwukrotnie kliknij "English (United States)", aby dodać go jako opcję. Przesuń go do góry listy za pomocą przycisku "Monter" (Przenieś w górę), a następnie kliknij link "Opcje". Jeśli widzisz link "Telecharger et Installer le Module Linguistque" (Pobierz i zainstaluj pakiet językowy), kliknij łącze i pozwól firmie Microsoft pobrać i zainstalować pakiet języka angielskiego. Wyloguj się z systemu Windows, a następnie zaloguj ponownie, aby zmienić język na angielski.


Wymagania systemowe:

Windows 64 Pro 64-bitowe wymagania systemowe
Edytor 1 Gigaherc lub szybszy 64-bitowy (x64) z obsługą PAE, NX i SSE2
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy 20 GB dostępnej przestrzeni
Karta graficzna Urządzenie graficzne Diretx 9 z WDDM 1.0 lub nowszym


Dodatkowe wymagania dotyczące korzystania z niektórych funkcji:

1. Aby użyć dotyku, potrzebujesz tabletu lub monitora obsługującego multitouch
2. Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
3. Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą, aby zapewnić optymalną wydajność
4. Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
5. Licencja programu Windows Media Center jest sprzedawana osobno
6. Funkcja BitLocker To Go wymaga pamięci flash USB
7. BitLocker wymaga modułu Trusted Platform Module (TPM) 1.2 lub dysku flash USB (tylko Windows 8.1 Pro)
8. Klient Hyper-V wymaga 64-bitowego systemu z obsługą translacji adresów drugiego poziomu (SLAT) i dodatkowych 2 GB pamięci RAM (tylko system Windows 8.1 Pro)
9. Drukowanie bezpośrednie Wi-Fi wymaga adaptera Wi-Fi obsługującego Wi-Fi Direct i urządzenia obsługującego bezpośrednie drukowanie Wi-Fi
10. Aby zainstalować 64-bitowy system operacyjny na 64-bitowym komputerze, twój procesor musi obsługiwać CMPXCHG16b, PrefetchW i LAHF / SAHF

Nowe okna

Windows 8.1 Windows 8.1 Pro Pro Pack
Twój komputer jest obecnie uruchomiony: Windows 7, Windows 8 Windows 7, Windows 8 Windows 8, Windows 8.1
Świetne aplikacje, takie jak poczta, kalendarz, wiadomości, zdjęcia i SkyDrive z wieloma innymi dostępnymi w sklepie Windows.
Zawiera Internet Explorer 11 do szybkiego, intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika przeglądania.
Zapewnia aktualność i bezpieczeństwo dzięki programowi Windows Defender, Zaporze systemu Windows i witrynie Windows Update.
Współpracuje z nowym i istniejącym oprogramowaniem biurowym Windows, w tym z pełnym pakietem Microsoft Office (Outlook, SharePoint Designer i inne). *
W zestawie z programem Windows Media Player
Zapewnia lepszą ochronę danych za pomocą technologii BitLocker, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji
Umożliwia łączenie się z komputerem, gdy jesteś w ruchu dzięki usłudze Podłączanie pulpitu zdalnego.
Łączy się z siecią firmową lub szkolną przy połączeniu z domeną.
Oglądaj i nagrywaj programy telewizyjne na żywo w Windows Media Center.


Szczegóły kontaktu
Sales Manager