Professional Version Pc System Utilities Software DVD Inside Box Język niemiecki

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Edytor: 1 GHz lub szybszy Język: Niemiecki
Wersja: Profesjonalny Wolne miejsce na dysku twardym: 16 giga bajtów
płyta DVD: Wewnątrz pudełka Wersja danych: 1607 / najnowszy
High Light:

oprogramowanie systemu operacyjnego

,

oprogramowanie systemu komputerowego

Niemiecki system Windows 10 Pro OEM Box Online oprogramowanie narzędziowe do aktywacji systemu PC

Windows 10 to system operacyjny dla komputerów osobistych opracowany i wydany przez firmę Microsoft w ramach rodziny systemów operacyjnych Windows NT. Został wydany w dniu 29 lipca 2015 r. Jest to pierwsza wersja systemu Windows, która odbiera aktualne aktualizacje funkcji.

System Windows 10 został zaprojektowany z myślą o zgodności ze sprzętem, oprogramowaniem i urządzeniami peryferyjnymi, które już posiadasz. Aktualizacje zawsze włączone pomagają w utrzymaniu aktualności na temat funkcji i bezpieczeństwa przez cały okres użytkowania urządzenia. Windows 10 zapewnia absolutnie najlepszą jakość obsługi. Skoncentruj się na łatwych sposobach przyciągania aplikacji i optymalizacji miejsca na ekranie w celu wykonania zadań. Zobacz swoje otwarte zadania w jednym widoku i stwórz wirtualne pulpity, aby zdobyć miejsce lub pogrupować rzeczy według projektu, takie jak aplikacje Office do pracy i gry do zabawy. Granie stało się jeszcze lepsze w systemie Windows 10. Nie tylko Twoje działające gry działają świetnie, ale teraz możesz grać i łączyć się z graczami na Xbox One i Windows 10. Od najlepszych gier casualowych po nową generację gier na komputery PC, Windows 10 jest zbudowany z myślą o grach, które lubisz.

Cecha:

Windows 10 profesjonalny 64-bitowy
Obsługa ekranu dotykowego
Wsparcie hologramem z Hololens
Nagrywaj gry na Xbox One
Graj w gry na konsolę Xbox One przesyłane strumieniowo na ekran komputera z systemem Windows 10
Wersja 64-bitowa

Windows 10 Pro

Znajomy, ale świeży

Windows 10 Pro łączy najlepsze cechy Windows 7 i Windows 8 razem. Menu Start powraca i połączone z kaflami na żywo, aby być na bieżąco. System Windows 10 zawiera zupełnie nowe aplikacje, takie jak poczta, zdjęcia, mapy, Groove, Filmy i TV. Usługa OneDrive umożliwia przechowywanie wszystkich informacji w chmurze, dzięki czemu można z łatwością uzyskać do nich dostęp na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 10.

Nie potrzeba nowego sprzętu

Windows 10 Pro ma minimalne wymagania systemowe, które ułatwiają instalację na aktualnym komputerze. Jeśli na komputerze działa system Windows 7 lub Windows 8, możesz łatwo zainstalować system Windows 10. Automatyczne aktualizacje zabezpieczeń zapewniają ciągłość i ochronę.

Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest odpowiedni dla Ciebie?

Windows 10 Home i Pro są już tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home zawiera powrót menu Start, Cortana, tryb oszczędzania baterii, szyfrowanie urządzeń, wirtualizację, Microsoft Edge i wiele więcej. Doskonały wybór dla Twojego komputera w domu.

Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro zawiera Zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, programu Bitlocker, pulpitu zdalnego i usługi Microsoft Passport. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małe i średnie firmy lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Pamiętaj, że jeśli masz zainstalowany system Windows Vista lub Windows XP, przed uaktualnieniem do systemu Windows 10 musisz wykonać instalację CLEAN INSTALL.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

Rozszerzone menu Start
Microsoft Edge Przeglądarka internetowa
Cortana Digital Personal Assistant
Udoskonalenia okna zatrzaskowego
Wiele wirtualnych pulpitów
Ikona Centrum akcji
Bitlocker
Enterprise Data Protection
Dołączanie domen i zarządzanie zasadami grupy
Business Store na Windows 10

Wymagania systemowe:

Edytor 1 gigaherców (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
  • Cortana jest obecnie dostępna tylko na Windows 10 dla Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chin, Francji, Włoch, Niemiec i Hiszpanii.

  • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie z Internetem. Windows 10 to duży plik o wielkości około 3 GB i mogą obowiązywać opłaty za dostęp do Internetu (ISP).

  • Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu dla systemu Windows 10.

  • Jeśli aplikacja antywirusowa jest kompatybilna i aktualna, Twoja aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10

  • Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.

  • Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, zależy od minimalnej rozdzielczości aplikacji.

  • Aby używać dotyku, potrzebujesz tabletu lub monitora obsługującego funkcję multi-touch.

  • Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.

  • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą, aby uzyskać optymalną wydajność.

Windows, który znasz, tylko lepszy
System Windows 10 czuje się znajomo, dzięki czemu można zrobić więcej od samego początku. Menu Start powraca z miejscem na przypięcie ulubionych aplikacji. Prosta nawigacja oznacza, że ​​nie musisz poświęcać dużo czasu na naukę czegokolwiek nowego.

Zawsze na czasie
Nie musisz się zastanawiać, czy masz najnowsze funkcje lub aktualizacje zabezpieczeń. System Windows automatycznie dostarcza aktualizacje, gdy są gotowe, bezpośrednio do urządzenia.

Cortana ma twoich pleców
Cortana jest Twoim osobistym asystentem cyfrowym, który działa na wszystkich twoich urządzeniach, aby pomóc w załatwianiu spraw.

Zarządzaj siecią
Microsoft Edge to całkowicie nowa przeglądarka, która zapewnia lepszą jakość przeglądania stron internetowych. Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych z komputera, czytać artykuły bez rozpraszania uwagi i zapisywać ulubione, aby czytać offline później.

Zabierz swoją grę dalej
Dzięki Xbox w Windows, graj i łącz się ze swoimi grami i przyjaciółmi. Wszędzie.

Aplikacje uniwersalne, w tym pakiet Office
Sklep w systemie Windows 10 to sklep, w którym dostępne są setki tysięcy aplikacji, w tym gry, muzyka, filmy, a także nowa wersja pakietu Office.Szczegóły kontaktu
Sales Manager