Ms Original Windows 10 Pro Retail Box 800 X 600 Wymagania dotyczące wyświetlacza Łatwa w użyciu

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / Dostosuj
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Klucz produktu Windows 10
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Naklejki
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Wersja: OEM Wyprodukowane w: Irlandia
Pakiet: Torba PP Języki: Angielski
Plattform: Windows Microsoft Edge: Tak
High Light:

Windows 10 profesjonalny klucz detaliczny

,

microsoft windows 10 pro 64-bitowy detal

Ms Original Windows 10 Pro Retail Box 32/64 Bit Oryginalna licencja Coa Oem

Etykieta klucza produktu jest białą lub pomarańczową etykietą dołączoną do instalacyjnego dysku CD / DVD / USB i certyfikatem autentyczności (COA) produktu i zawiera 25-znakowy klucz produktu. Etykieta klucza produktu nie powinna być kupowana osobno.

Ta etykieta klucza produktu jest białą etykietą dołączoną do instalacyjnego dysku CD / DVD / USB i Certyfikatem Autentyczności (COA) produktu i zawiera 25-znakowy klucz produktu. Oprócz kodu kreskowego i klucza produktu jest niewielka ilość nadruku na lewej krawędzi i prawym górnym rogu. Przy dokładnym sprawdzeniu (może być wymagane użycie lupy) nazwa "MICROSOFT" może być widoczna na niebiesko po lewej stronie i na zielono po prawej stronie. Etykieta klucza produktu nie powinna być kupowana osobno.

Windows 10 Embedded Product Key Tool

Czy masz problemy z systemem Windows?


Przed ponownym zainstalowaniem, czy rozważałeś użycie niestandardowej płyty naprawczej do bootowania, która może być w stanie zaoszczędzić kłopotów związanych z formatem i ponownie zainstalować? Program Easy Recovery Essentials dla systemu Windows może naprawić niedziałający komputer za pomocą jednego kliknięcia, nie tracąc żadnych danych!

Odkąd Windows 8, komputery PC i laptopy nie są już dostarczane z certyfikatem autentyczności Windows (COA), do którego wszyscy przywykliśmy:

Jak zainstalować system Windows bez klucza produktu? W dzisiejszych czasach klucz produktu unikalny dla twojego komputera (lub, w niektórych przypadkach, dla twojego producenta lub producenta / modelu) jest wbudowany w BIOS lub EFI, w zasadzie zaprogramowany w samym komputerze. Zapobiega to problemom z nieczytelnym stanowiskiem COA, co sprawia, że ​​sytuacje takie jak ta należą już do przeszłości:

Jednak prawdziwy powód, dla którego komputery i laptopy nie są już dostarczane z COA, to fakt, że producenci skarżyli się Microsoftowi, że konieczność przymocowania niestandardowej naklejki do każdego wyprodukowanego komputera lub laptopa to prawdziwy (i kosztowny) ból - co, i błagał i błagał o inną opcję. To prosta ekonomia, tym łatwiej można masowo produkować produkt z jak najmniejszymi zmianami, tym taniej i szybciej jest to zrobić. Microsoft skapitulował, a reszta, jak to mówią, jest historią.

Ten klucz produktu osadzonego nie jest czyszczony podczas formatowania lub ponownej instalacji, lub po wymianie dysku twardego - jest przechowywany w pamięci NVRAM BIOS / EFI na samej płycie głównej. W zależności od wersji używanego obrazu instalacyjnego systemu Windows może być ona w stanie pobrać klucz dla siebie - w takim przypadku nigdy nie zostanie wyświetlony monit o wprowadzenie klucza. Po prostu bezpośrednio odczyta zaprogramowany kod z BIOS-u i będzie kontynuował swoją wesołą drogę. Jeśli jednak próbujesz zainstalować system Windows 7, Windows 8 lub Windows 10, a nie masz Certyfikatu Autentyczności, ponieważ Twój producent używa klucza produktu wbudowanego, ale obraz instalacyjny go nie obsługuje lub próbując odzyskać klucz do przechowywania lub do innych celów, nasze narzędzie klucza produktu będzie je pobierać i wyświetlać, nawet bez jednego kliknięcia:

Wymagania systemowe

Jeśli chcesz zaktualizować system Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto, co trzeba zrobić.

Procesor: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowsza ze sterownikiem WDDM 1.0
Wyświetlacz: 800 x 600

Pełne języki lokalizacji w systemie Windows 10

Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, chiński), chiński (Hongkong), chiński (tradycyjny, tajwański), chorwacki (Chorwacja), czeski (Czechy), duński (Dania), holenderski (Holandia ), Angielski (Zjednoczone Królestwo), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewski (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (Polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , Rumuński (Rumunia), rosyjski (Rosja), serbski (łacina, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, międzynarodowy sort), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , Turecki (Turcja), ukraiński (Ukraina)

Wygraj 10 w domu

Wygraj 10 Pro

Utwórz domenę (sieć pracowniczą) i dołącz do niej

Nie

tak

BitLocker

Nie

tak

Zarządzanie polityką grupy

Nie

tak

Zdalny ekran

Nie

tak

Hyper-V (wirtualizacja)

Nie

tak

Przydzielony dostęp

Nie

tak

Tryb Enterprise Internet Explorer

Nie

tak

Windows Store dla Firm

Nie

tak

Zaufany rozruch

Nie

tak

Windows Update dla Firm

Nie

tak

Max. obsługiwana pamięć RAM

128 GB

2 TBSzczegóły kontaktu
Sales Manager