Fast Drive Windows 10 64-bitowy detal, klucz produktu Windows 10 Pro Retail

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / Dostosuj
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Klucz produktu Windows 10
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Naklejki
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 10000 sztuk / tydzień
Kategoria licencji: OEM Min. Baran: 2 GB
Format: Ściągnij Języki: Wielo
Plattform: Windows Microsoft Edge: Tak
High Light:

Windows 10 profesjonalny klucz detaliczny

,

microsoft windows 10 pro 64-bitowy detal

Microsoft Windows 10 Pro Klucz produktu 64 Bit / Win 10 system operacyjny

Windows 10 Ogłoszono: Funkcje, Pobierz i Release Info, Hands-On Video

Po tygodniach rozważań nad nazwą i miesiącami zrzutów ekranu, Microsoft właśnie wziął opakunki z systemu Windows 10, a poniżej mamy wszystkie kluczowe szczegóły ujawnione przez firmę oprogramowania.

Biorąc pod uwagę, że dwie wersje poprzedzające Windows 10 to Windows 7 i Windows 8 - Windows 8.1 nie stanowi głównej wersji, mocno podejrzewano, że kompilacja o kodowej nazwie Threshold będzie ewoluować do systemu Windows 9. Jednak z sugestiami zmiennymi obejmującymi "Windows X" i "Windows One" producent oprogramowania rozlicza się w systemie Windows 10.

funkcje

Prawdziwie zunifikowany sklep dla aplikacji

W systemie Windows 10 i poza nim Microsoft umożliwi konsumentom pobieranie treści dla wszystkich urządzeń, na których działa oprogramowanie, z jednego centralnego punktu. Nie będzie już innego sklepu na Xbox, Windows Phone i Windows, ale patrząc w przyszłość, aplikacje, muzyka, wideo i inne tego typu efekty będą wyrywane z tego samego portalu.

Przedsiębiorstwo

Microsoft już od dawna stara się obsługiwać rynki biznesowe i korporacyjne w systemie Windows, a jak można się spodziewać, po raz kolejny w systemie Windows 10 ponownie kładzie nacisk na funkcje, w tym ochronę danych korporacyjnych i to, co firma nazywa "nowoczesnym zarządzaniem". użytkownicy biznesowi będą nadal rozwijać się na tym, co Microsoft już nazywa "najlepszą platformą korporacyjną w historii".

Menu Start

Wywołany bardzo małymi wyrzutami sumienia wraz z wprowadzeniem Windows 8, usunięcie długiego menu Start pozostawiło wielu użytkowników z poczuciem bemusement, ale zgodnie z obietnicą, tradycyjne menu Start powraca.

Łączy elementy starego i nowego, ożywiając tak, jak w Windows 7, ale sportowe pozostałości tego interfejsu Metro / Modern, i nie tylko wygląda to na szczęśliwą medianę, ale również można zmieniać rozmiar kafelków menu Start.

Tryb Continuum

Jeśli masz komputer typu "dwa w jednym", pojawi się zupełnie nowy ekran startowy. A pod maską system Windows 10 wykryje, jakiego sprzętu używasz, i dostosuje interfejs użytkownika do twoich potrzeb.

Ulepszone wyszukiwanie

Kontynuując temat menu Start, wyszukiwanie zostało również ulepszone w systemie Windows 10. Użytkownicy będą mogli wprowadzać swoje zapytania bezpośrednio z menu Start i mogą wykonywać wyszukiwania lokalne i internetowe przy użyciu tego konkretnego obiektu.

Optymalizacje pulpitu

Microsoft został skrytykowany przez krytyków za to, że zdecydował się na pierwsze miejsce dzięki swoim wielkim Metro / Modern ideas na Windows 8, nie biorąc pod uwagę, że ogromna większość jego użytkowników używała - i nadal używa - tradycyjnych urządzeń bez ekranu dotykowego.

System Windows 8.1 znacznie podszedł do użytkowników komputerów stacjonarnych dzięki wielu zmianom, które przyniósł, a wraz z systemem Windows 10 ten trend się utrzymuje. Windowed Metro / Nowoczesne aplikacje powinny być ładniejsze dzięki układowi klawiatury i myszy, a w większości przypadków użytkownicy komputerów PC i notebooków powinni czuć się znacznie bardziej komfortowo w systemie Windows 10 niż w 2012 roku w systemie Windows 8.

Wymagania systemowe

Jeśli chcesz zaktualizować system Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto, co trzeba zrobić.

Procesor: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowsza ze sterownikiem WDDM 1.0
Wyświetlacz: 800 x 600

Pełne języki lokalizacji w systemie Windows 10

Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, chiński), chiński (Hongkong), chiński (tradycyjny, tajwański), chorwacki (Chorwacja), czeski (Czechy), duński (Dania), holenderski (Holandia ), Angielski (Zjednoczone Królestwo), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewski (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (Polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , Rumuński (Rumunia), rosyjski (Rosja), serbski (łacina, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, międzynarodowy sort), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , Turecki (Turcja), ukraiński (Ukraina)

Wygraj 10 w domu

Wygraj 10 Pro

Utwórz domenę (sieć pracowniczą) i dołącz do niej

Nie

tak

BitLocker

Nie

tak

Zarządzanie polityką grupy

Nie

tak

Zdalny ekran

Nie

tak

Hyper-V (wirtualizacja)

Nie

tak

Przydzielony dostęp

Nie

tak

Tryb Enterprise Internet Explorer

Nie

tak

Windows Store dla Firm

Nie

tak

Zaufany rozruch

Nie

tak

Windows Update dla Firm

Nie

tak

Max. obsługiwana pamięć RAM

128 GB

2 TBSzczegóły kontaktu
Sales Manager