Flash Drive Oprogramowanie systemu operacyjnego Microsoft Windows, bezpłatne pobranie systemu operacyjnego

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Tajwan
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 Home USB
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Platforma: Windows edytor: 1 GHz lub szybko
Język: Koreański / angielski / francuski Baran: 1 GB 32-bit / 2GB 64-bit
Wydanie systemu operacyjnego: Dom miejsce na dysku twardym: Do 20 GB
High Light:

profesjonalna wersja Windows 10

,

oprogramowanie systemu operacyjnego Windows 10

Napęd USB Flash Microsoft Windows 10 Home okno do pobrania oprogramowania

Opis

Łącząc najlepsze cechy systemu Windows 8 z siłą systemu Windows 7, system Windows 10 Home jest dobrze znany i łatwy w obsłudze, ale jest bardziej wydajny, wszechstronny i lepiej zapewnia łączność z ważnymi aspektami Twojego życia.

Stwórz własną sieć

Dzięki sile nowej przeglądarki internetowej i systemu Windows 10 firmy Microsoft można rysować, opisywać i pisać w całym Internecie. Zaprojektowany, aby być responsywnym i usprawnionym, Microsoft Edge koncentruje się na treściach, które są dla Ciebie ważne. Aby Twoje przeglądanie było proste, Edge ma nawet hub, który śledzi Twoje ulubione witryny, przechowywane pliki PDF i pliki do pobrania w jednym miejscu.

Wydajność wielozadaniowa

Dzięki systemowi Windows 10 możesz zoptymalizować swoją pracę lub grać, zarządzając wieloma programami i aplikacjami. System Windows 10 umożliwia jednoczesne przyciąganie do czterech elementów na ekranie, dzięki czemu można je łatwo przeglądać i edytować w tym samym czasie. Możesz także utworzyć dodatkowe komputery i przełączać się między nimi, aby lepiej zarządzać swoimi zadaniami.

Poznaj nowe sposoby gry

Podłącz swój Xbox One i komputer na wszystkie nowe sposoby za pomocą Windows 10. Możesz nagrywać i przesyłać swoją grę online i grać z przyjaciółmi lub rywalizować z graczami za pomocą konsol. W domu możesz nawet przesyłać strumieniowo gry z Xbox One i odtwarzać je na dowolnym komputerze z systemem Windows 10.

Super-zasilaj swój smartfon

System Windows 10 umożliwia podłączenie telefonu z systemem Windows 10 do monitora, myszy i klawiatury, dzięki czemu można używać urządzenia tak, jakby był komputerem. Uzyskanie dostępu do plików na wszystkich urządzeniach jest łatwe dzięki 15 GB Microsoft OneDrive *, a wieloplatformowe aplikacje i programy zapewniają, że każde urządzenie z systemem Windows 10 jest tak wygodne, jak ostatnio.

Spersonalizuj swoje doświadczenie

Menu Start powraca, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do najważniejszych przedmiotów. System Windows 10 nadal zachowuje aktywne kafelki systemu Windows 8, dzięki czemu można dostosowywać i wyświetlać najważniejsze informacje. Całkowicie nowy sklep Windows Store zapewnia także dostęp do wielu nowych darmowych i płatnych treści, takich jak aplikacje, gry, filmy, muzyka i telewizja. Możesz również uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania od Cortany, osobistego asystenta głosowego Windows 10.

Bezpieczeństwo Świadome

Dzięki systemowi Windows Hello system Windows 10 rozpoznaje Twoją obecność i odblokuje urządzenie, zapewniając nawet przyjazne powitanie. Nie musisz już pamiętać hasła do logowania, ale system Windows pozostaje tak bezpieczny jak zawsze dzięki automatycznym aktualizacjom.

Detale:

Imię Windows 10 Home - pełna wersja (32 i 64-bit) / napęd USB Flash
Wersja bitowa 32-bitowy / 64-bitowy
Wersja Dom
wymagania systemowe Procesor 1 GHz lub szybszy
1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów
Do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa
Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Opakowanie Sprzedaż

Przypisy

[1] Zależny od sprzętu
[2] Doświadczenia z aplikacji mogą się różnić.
[3] Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
[4] Dla niektórych funkcji wymagany jest Internet szerokopasmowy (obowiązują opłaty usługodawcy internetowego). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w przypadku obsługiwanych gier w krajach obsługiwanych przez Xbox Live. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 roku, które obsługują grę na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; streaming w trybie multiplayer z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi. Gra DVR jest dostępna tylko z obsługiwanym sprzętem. Wersje gier na konsolę Xbox One, PC / Tablet i telefon są sprzedawane osobno.
[5] Cortana dostępna na wybranych rynkach po uruchomieniu, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager