Oryginalna licencja na system Windows 10 Home Product USB 64-bitowy system operacyjny do pobrania

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 Home USB
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Min. Baran: 2 GB Wydanie systemu operacyjnego: Dom
Min. Szybkość procesora: 1 GHz Język: Angielski
Media dystrybucyjne: USB Min. Miejsce na dysku twardym: 16 GIGA BAJTÓW
High Light:

profesjonalna wersja Windows 10

,

oprogramowanie systemu operacyjnego Windows 10

Licencja na klucz produktu Windows 10 Home Product z 64-bitowym systemem operacyjnym USB do pobrania

Opis


System operacyjny Microsoft Windows 10 Home wyposażony jest w Osobisty asystent Cortany Digital, który pomaga w łatwym wykonywaniu zadań, zapewniając przypomnienia w odpowiednim miejscu i czasie. Dzięki rozwiniętemu menu Start możesz przeglądać ważne dane i często używane aplikacje, a także przypinać ulubione aplikacje, aby uzyskać wygodny dostęp. Czytanie artykułów online oraz pisanie i udostępnianie notatek bezpośrednio na stronach internetowych jest możliwe dzięki przeglądarce internetowej Microsoft Edge. Dodatkowo to oprogramowanie zawiera wiele wbudowanych aplikacji i sklep Windows.

cechy produktu

Najlepsze jeszcze Windows

System Windows 10 został zaprojektowany z myślą o bezproblemowym przechodzeniu z jednego urządzenia do drugiego. Jest szybki i elastyczny. Otrzymasz nawet bezpłatną rozmowę na czacie lub telefon od prawdziwych ludzi. Dzięki systemowi Windows 10 łatwiej niż kiedykolwiek robić wspaniałe rzeczy.

Po prostu działa

Po prostu działa

System Windows 10 łączy w sobie system Windows, który już znasz, i dodaje świetne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchamianie i szybkie wznawianie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, aby chronić się przed złośliwym oprogramowaniem.

Multi-doing

Multi-doing

Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością błyskawicznego robienia czterech rzeczy na ekranie. Ekran jest zatłoczony? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi przedmiotami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwym do uzyskania ekranie.

Microsoft Edge

Microsoft Edge

Jest to zupełnie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje marże innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

Kontinuum

Kontinuum

Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje twoje działanie i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszych do największych wyświetlaczy 2

Wyjątkowo twój

Wyjątkowo twój

Urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje i potwierdza Twoją obecność w naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Witaj, Twoje urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się w rozpoznawaniu, machając cię logowaniem i uwalniając od konieczności zapamiętywania lub wpisywania hasła. 3

Gry i Xbox

Gry i Xbox

Graj w gry na konsolę Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrywać swoje największe ruchy bohaterów i błyskawicznie wysyłać je do znajomych, bez opuszczania gry. 4

Cortana

Cortana

Cortana jest Twoim osobistym asystentem cyfrowym, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Dzięki temu, że Cortana z biegiem czasu uczy się czegoś więcej, staje się bardziej przydatna każdego dnia, zachowując przejrzystość i zachowując zaufanie. 5

Przypisy

[1] Zależny od sprzętu
[2] Doświadczenia z aplikacji mogą się różnić.
[3] Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
[4] Dla niektórych funkcji wymagany jest Internet szerokopasmowy (obowiązują opłaty usługodawcy internetowego). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w przypadku obsługiwanych gier w krajach obsługiwanych przez Xbox Live. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 roku, które obsługują grę na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; streaming w trybie multiplayer z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi. Gra DVR jest dostępna tylko z obsługiwanym sprzętem. Wersje gier na konsolę Xbox One, PC / Tablet i telefon są sprzedawane osobno.
[5] Cortana dostępna na wybranych rynkach po uruchomieniu, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

Składnik

Minimum

Zalecana

Edytor

Częstotliwość taktowania 1 GHz
Architektura IA-32 lub x86-64
Obsługa programów PAE, NX iSSE2
architektura x86-64 z obsługą instrukcji procesora porównywania i wymiany podwójnej szerokości (CMPXCHG16B), PrefetchW i LAHF / SAHF

Pamięć (RAM)

Wersja IA-32: 1 GB
Wersja x86-64: 2 GB
4 GB

Karta graficzna

Urządzenie graficzne DirectX 9
WDDM 1.0 lub nowszy sterownik
WDDM 1.3 lub nowszy sterownik

Ekran wyświetlający

800 × 600 pikseli 1024 × 768 pikseli

Urządzenie wejściowe

Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy
Przyciski Ctrl, Alt i Windows lub ich inne ekwiwalenty sprzętowe

Miejsce na dysku twardym

Wersja IA-32: 16 GB
Wersja x86-64: 20 GB
Nie dotyczy


Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest odpowiedni dla Ciebie?

Windows 10 Home i Pro są już tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home zawiera powrót menu Start, Cortana, tryb oszczędzania baterii, szyfrowanie urządzeń, wirtualizację, Microsoft Edge i wiele więcej. Doskonały wybór dla Twojego komputera w domu.
Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro zawiera Zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, programu Bitlocker, pulpitu zdalnego i usługi Microsoft Passport. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małe i średnie firmy lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager