Napęd USB 3.0 Oprogramowanie systemu operacyjnego Windows, komputerowe oprogramowanie operacyjne

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 Home USB
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Pakiet: Retail box Platforma: Windows
Miejsce na dysku twardym: do 20 GB Język: Angielski
Format: USB Rozdzielczość ekranu: 800 x 600
High Light:

Windows 10 profesjonalna wersja detaliczna

,

komputerowe oprogramowanie operacyjne

Win 10 Home Retail Box USB drive 3.0 32-bitowy / 64-bitowy komputerowy program operacyjny


Windows 10 home

To system Windows, który znasz, tylko lepszy

Już jesteś ekspertem Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się ekspertem. Menu Start powraca w rozszerzonym formularzu, a my udostępnimy przypięte aplikacje i ulubione, dzięki czemu będą gotowe i czekają na Ciebie.

Zaczyna się i szybko wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, który już posiadasz. Jak to się robi? Internet, który działa tak, jak robisz Windows 10, jest wyposażony w Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarkę, która została stworzona, aby zapewnić Ci lepsze wrażenia z Internetu. Pisz lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj ulubione lektury, aby uzyskać późniejszy dostęp. Dzięki włączonej funkcji Cortana uzyskujesz natychmiastowy dostęp do kluczowych czynności - takich jak rezerwowanie lub czytanie recenzji - bez opuszczania strony, na której jesteś.

Multi-doing pomaga szybciej "zrobić" Łatwo przyciągnąć do czterech aplikacji i zobaczyć wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu.

Sklep Windows to sklep, w którym wszystko działa. Przedstawiamy nowy sklep Windows - ujednolicone zakupy na każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo kupuj świetne treści cyfrowe, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne. To jeszcze najbardziej osobiste Windows

Poznaj Cortanę, Twój osobisty asystent cyfrowy, Cortana, działa przez cały dzień i Twoje urządzenia, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Coraz więcej ucząc się, Cortana staje się bardziej przydatna i przydatna. Cortana jest również najlepsza w przypomnieniach, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu mniej zapomnisz i możesz zrobić więcej. Wejdź w interakcję z urządzeniem, ale chcesz Touch, type, write: wybór należy do Ciebie, abyś mógł używać wszystkiego, co najlepsze dla tego, co robisz. Elastyczność do pracy, jak chcesz

Najlepszym ekranem jest zawsze ten, z którego korzystasz w systemie Windows 10, dzięki czemu Twoje aplikacje mogą wyglądać i pracować wspaniale we wszystkich trybach na wszystkich urządzeniach. W urządzeniach 2-w-1 ekran można zoptymalizować pod kątem działania za pomocą dotyku lub klawiatury i myszy. Xbox nadchodzi na Windows6 Zdobądź największe franczyzę Xbox z najlepszą obsługą Xbox Live. Zacznij nagrywać rozgrywkę w kilka sekund, rywalizuj z graczami konsolowymi i przesyłaj gry z konsoli Xbox One na urządzenie z systemem Windows 10 z dowolnego miejsca w domu.

Wspaniałe aplikacje są dostępne w wersji standardowej Windows 10 zawiera doskonałe wbudowane aplikacje, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i Kalendarz, Muzyka i Wideo. Te aplikacje korzystają z usługi OneDrive do tworzenia kopii zapasowych danych i bezproblemowej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.

Składnik

Minimum

Zalecana

Edytor

Częstotliwość taktowania 1 GHz
Architektura IA-32 lub x86-64
Obsługa programów PAE, NX iSSE2
architektura x86-64 z obsługą instrukcji procesora porównywania i wymiany podwójnej szerokości (CMPXCHG16B), PrefetchW i LAHF / SAHF

Pamięć (RAM)

Wersja IA-32: 1 GB
Wersja x86-64: 2 GB
4 GB

Karta graficzna

Urządzenie graficzne DirectX 9
WDDM 1.0 lub nowszy sterownik
WDDM 1.3 lub nowszy sterownik

Ekran wyświetlający

800 × 600 pikseli 1024 × 768 pikseli

Urządzenie wejściowe

Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy
Przyciski Ctrl, Alt i Windows lub ich inne ekwiwalenty sprzętowe

Miejsce na dysku twardym

Wersja IA-32: 16 GB
Wersja x86-64: 20 GB
Nie dotyczy

Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: Co ich łączy?

Dla większości użytkowników różnice między Windows 10 Home i Pro będą znikome, ponieważ oba zapewniają niemal wszystko, czego potrzebują do codziennego korzystania z komputera. Główne różnice dotyczą użytkowników biznesowych.

Wszystkie wersje systemu Windows 10 są dostarczane z Cortaną, wirtualnym asystentem firmy Microsoft, który może tworzyć pozycje kalendarza, dyktować, otwierać aplikacje i pliki lokalne, przeszukiwać sieć i udzielać wskazówek, wszystko z poleceń głosowych na komputerze. Ta funkcja może stać się całkiem kluczowa w przyszłości, ponieważ Microsoft ogłosił niedawno nadchodzące wydanie aplikacji Cortana dla telefonów z systemem Android i iOS, wraz z pełną integracją, z której korzysta w systemie Windows Phone. Tutaj możesz przeczytać, jak używać Cortany w Windows 10.

Przeglądarka Microsoft Edge jest również dostępna w obu wersjach. To zerwanie z Internet Explorera jest interesujące, a Edge z pewnością ma wystarczająco dużo funkcji, by uczynić go godnym przeciwnikiem dla Chrome, Firefox i Opery. Nowa oferta jest dostarczana w komplecie z rozebranym trybem czytania w celu dekodowania artykułów online, listy czytania w stylu Instapaper / Pocket do zapisywania artykułów, których nie masz czasu, aby tam czytać, a także z możliwością dodawania adnotacji i udostępniania stron internetowych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym korzystania z przeglądarki Edge w systemie Windows 10

Ponieważ system Windows kontynuuje swoją podróż w przyszłość kompatybilną z dotykiem, firma Microsoft wprowadziła kilka istotnych zmian w interfejsie użytkownika zarówno w wersji Home, jak i Pro. Gone to apodyktyczny i często mylący układ dotykowy systemu Windows 8, zastąpiony zamiast tego nowoczesnym podejściem do pulpitu Windows 7. To nie znaczy, że dotyk pozostał; zamiast tego system Windows może teraz wykryć typ używanego sprzętu i zaoferować odpowiedni interfejs. Ta funkcja nosi nazwę Continuum i powinna sprawić, że nowy Windows będzie bardziej atrakcyjny dla większości użytkowników, z których większość nie jest właścicielem laptopa z ekranem dotykowym lub tabletu z systemem Windows.

Powitym dodatkiem do systemu Windows 10 jest w pełni zintegrowana wersja wirtualnych pulpitów. Ta funkcja była stosowana w przeszłości w wielu wersjach systemu Windows, ale zawsze wymagała dodatkowego oprogramowania, aby ją uruchomić. Teraz możesz łatwo tworzyć różne obszary robocze na komputerze dzięki nowej opcji widoku zadań. Możesz także przeciągać i upuszczać otwarte aplikacje na różne komputery, dzięki czemu cały proces jest płynny, szybki i prosty. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej przydatnej funkcji, przeczytaj nasz poradnik Jak korzystać z wirtualnych pulpitów w systemie Windows 10.

Drugą główną aktualizacją do systemu Windows, którą można znaleźć zarówno w wersji domowej, jak i profesjonalnej, są aplikacje uniwersalne. Pomysł ten jest prosty, w którym każda aplikacja uniwersalna, którą kupisz ze sklepu Windows Store, będzie działała na każdym z twoich urządzeń, czy to na komputerze, tablecie, telefonie, czy nawet na Xbox One. Możesz przeczytać naszą Jak korzystać z Universal App w systemie Windows 10, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak te nowe aplikacje naprawdę działają.

Wydania:

Wszystkie wymienione wersje mają możliwość korzystania z pakietów językowych, umożliwiając obsługę wielu języków interfejsu użytkownika. Ta funkcja była wcześniej dostępna tylko w systemie Windows 7 Ultimate lub Enterprise. Dostępne są również wersje językowe wersji Home i Pro.

Dom
System Windows 10 Home jest przeznaczony do użytku na komputerach PC, tabletach i komputerach 2 w 1. Obejmuje wszystkie funkcje skierowane do konsumenta.
Zawodowiec
Windows 10 Pro opiera się na wersji Home i dodaje funkcje niezbędne dla firm i funkcjonalnie odpowiada Windows 8.1 Pro.
Pro Education
Nie jest to część początkowej linii systemu Windows. Ta edycja została wprowadzona w lipcu 2016 r. W odniesieniu do partnerów sprzętowych na nowych urządzeniach zakupionych ze zdyskontowaną licencją akademicką K-12. Zawiera aplikację Set Up School PCs i nie zawiera Cortany, sugestii Windows Store oraz podstawowych wskazówek i trików systemu Windows 10.
Przedsiębiorstwo
System Windows 10 Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Pro z dodatkowymi funkcjami ułatwiającymi pracę z organizacjami opartymi na technologiach informatycznych i funkcjonalnie odpowiada systemowi Windows 8.1 Enterprise.
Przedsiębiorstwo LTSB
Windows 10 Enterprise Long Term Servicing Branch (LTSB) jest podobny do Windows 10 Enterprise, ale nie obejmuje Cortany, Windows Store, przeglądarki Edge, Photo Viewer i wersji UWP kalkulatora (zastąpione klasyczną wersją) i nie otrzyma żadnej funkcji aktualizacje, daje firmom większą kontrolę nad procesem aktualizacji. W systemie Windows 10 Enterprise N LTSB brakuje również tych samych składników, których nie ma w innych wariantach N (patrz niżej), i jest to najobszerniejsza wersja systemu Windows 10.
Edukacja
System Windows 10 Education zapewnia wszystkie funkcje Windows 10 Enterprise (z wyłączeniem Cortany), zaprojektowane do użytku w szkołach, szkołach wyższych i na uniwersytetach. Jest dostępny z licencją Microsoft Academic Volume Licensing.
mobilny
Windows 10 Mobile przeznaczony jest dla smartfonów i małych tabletów. Obejmuje wszystkie podstawowe funkcje konsumenckie, w tym zdolność Continuum. Jest de facto następcą Windows Phone 8.1 i Windows RT.
Mobilne przedsiębiorstwo
Windows 10 Mobile Enterprise zapewnia wszystkie funkcje Windows 10 Mobile, z dodatkowymi funkcjami, które pomagają organizacjom opartym na IT, w sposób podobny do Windows 10 Enterprise, ale zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wersji systemu Windows od XP, wszystkie wersje systemu Windows 10 dla sprzętu komputerowego mają odmiany "N" i "KN" w Europie i Korei Południowej, które wykluczają pewne dołączone funkcje multimedialne, w tym odtwarzacze multimediów i powiązane elementy, w celu zapewnienia zgodności z przepisami antymonopolowymi orzeczenia. Pakiet "Media Feature Pack" można pobrać i zainstalować w celu przywrócenia tych funkcji. Podobnie jak w przypadku systemu Windows 8.1, producenci OEM otrzymują tańszą wersję SKU "Windows 10 with Bing"; jest subsydiowany przez domyślną wyszukiwarkę Bing firmy Microsoft, której nie można zmienić na inną przez producentów OEM. Jest przeznaczony przede wszystkim dla urządzeń tanich, a poza tym jest identyczny z Windows 10 Home.


Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest odpowiedni dla Ciebie?

Windows 10 Home i Pro są już tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home zawiera powrót menu Start, Cortana, tryb oszczędzania baterii, szyfrowanie urządzeń, wirtualizację, Microsoft Edge i wiele więcej. Doskonały wybór dla Twojego komputera w domu.
Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro zawiera Zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, programu Bitlocker, pulpitu zdalnego i usługi Microsoft Passport. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małe i średnie firmy lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager