Dożywotnia gwarancja Wszystkie oprogramowanie komputerowe do pobrania 64-bitowe opakowanie DVD OEM

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Hiszpania
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Pakiet: Skrzynka OEM Język: hiszpański
Początki: Wyprodukowane w Hiszpanii Aktywacja: 100% Pracuj online
Numer przedmiotu: FQC-08981 Gwarancja: Okres istnienia
High Light:

oprogramowanie systemu komputerowego

,

oprogramowanie narzędziowe systemu pc

Windows 10 Pro Pro OEM 64-bitowy pakiet DVD w języku hiszpańskim Wszystkie programy komputerowe do pobrania za darmo

Co jest zawarte:

Otrzymasz Brand New Genuine Sealed COA i 64-bitowy dysk DVD Microsoft Windows 10 Professional.
Dysku DVD można użyć do zainstalowania nowej kopii lub aktualizacji z Windows 7 i 8. (nie można uaktualnić z XP)
TO JEST Paczka OEM Builders | Zapieczętowany, nowy (nigdy nie był używany) i 100% oryginalny
Ten pakiet Builders będzie działał na każdym komputerze PC lub laptopie z specyfikacją mimium opisaną powyżej
Licencja zezwala na aktywację jednego komputera w dowolnym momencie

Windows 10 Pro
Dzięki Windows 10 Pro masz świetnego partnera biznesowego. Posiada wszystkie funkcje Windows 10 Home, a także ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i innych. Uzyskaj szybkie start-upy, znane, ale rozszerzone menu Start i nowe świetne sposoby na załatwianie spraw, a także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online i Cortana, bardziej osobisty asystent cyfrowy.

Prawo do biznesu
Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek itp. Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby zabezpieczyć swoje dane za pomocą szyfrowania i zarządzania zabezpieczeniami. Windows 10 umożliwia zalogowanie się za pomocą Remote Komputer stacjonarny do logowania i korzystania z Pro PC w domu lub na drodze. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, aby móc uruchamiać więcej niż jeden system operacyjny na tym samym komputerze.
Spraw, aby sieć działała tak jak Ty
Microsoft Edge pozwala szybko przechodzić od przeglądania do działania. Pisz lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj swoje ulubione lektury, aby uzyskać wygodny dostęp później. Z włączoną funkcją Cortana można wyróżnić nieznany termin, aby uzyskać kontekstowe wyjaśnienie, które nie prowadzi do miejsca, w którym się znajdujesz.
Multi-doing pomaga ci "szybciej"
Rób to szybciej, lepiej zarządzając pulpitem. Zrób jednocześnie cztery rzeczy na jednym ekranie i stwórz wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje Office do pracy i gry do zabawy.
To jeszcze najbardziej osobiste Windows
Cortana działa przez cały dzień i Twoje urządzenia, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Coraz więcej ucząc się, Cortana staje się bardziej przydatna i przydatna. Cortanas świetnie radzi sobie także z przypomnieniami, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu mniej zapomnisz i możesz zrobić więcej.
Każde urządzenie może przenosić zawartość, ale tylko system Windows zapewnia prawdziwie osobiste wrażenia. Dzięki systemowi Windows Hello urządzenie uwierzytelnia się i rozpoznaje na podstawie Twojej obecności, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę i przyjazne powitanie.

Wymagania systemowe:

Edytor 1 gigaherców (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
  • Cortana jest obecnie dostępna tylko na Windows 10 dla Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chin, Francji, Włoch, Niemiec i Hiszpanii.

  • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie z Internetem. Windows 10 to duży plik o wielkości około 3 GB i mogą obowiązywać opłaty za dostęp do Internetu (ISP).

  • Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu dla systemu Windows 10.

  • Jeśli aplikacja antywirusowa jest kompatybilna i aktualna, Twoja aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10

  • Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.

  • Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, zależy od minimalnej rozdzielczości aplikacji.

  • Aby używać dotyku, potrzebujesz tabletu lub monitora obsługującego funkcję multi-touch.

  • Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.

  • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą, aby uzyskać optymalną wydajność.


Informacje o oprogramowaniu OEM:
· Aby zakupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być Konstruktorem Systemu i zaakceptować Licencję na System Builder. "Konstruktor systemu" oznacza producenta oryginalnego sprzętu, asemblera, regeneratora lub preinstalatora oprogramowania, który sprzedaje system (y) klienta stronom trzecim. Oprogramowanie OEM może być dystrybuowane TYLKO z w pełni zmontowanym systemem komputerowym.
· W przypadku komputerowego systemu operacyjnego lub oprogramowania należy również zainstalować oprogramowanie na dysku twardym w pełni zmontowanym systemie komputerowym przy użyciu zestawu preinstalacyjnego OEM (OPK).
· Producent systemu, który instaluje oprogramowanie, jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych

To system Windows, który znasz, tylko lepszy
Jesteś już ekspertem
System Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonym formularzu, a my udostępnimy przypięte aplikacje i ulubione, dzięki czemu będą gotowe i czekają na Ciebie.
Zaczyna się i szybko wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, który już posiadasz.
Tak się robi
Sieć działa tak, jak Ty
Windows 10 jest dostarczany z Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarką, która została stworzona, aby zapewnić Ci lepsze wrażenia w sieci. Pisz lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj ulubione lektury, aby uzyskać późniejszy dostęp. Dzięki włączonej funkcji Cortana uzyskujesz natychmiastowy dostęp do kluczowych czynności - takich jak rezerwowanie lub czytanie recenzji - bez opuszczania strony, na której jesteś.
Multi-doing pomaga szybciej "zrobić"
Z łatwością można podłączyć do czterech aplikacji i wyświetlić wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu.
Sklep Windows to Twój kompleksowy sklep
Przedstawiamy nowy Windows Store - ujednolicone zakupy na każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo kupuj świetne treści cyfrowe, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne.
To jeszcze najbardziej osobiste Windows
Poznaj Cortanę, swojego prawdziwego osobistego asystenta cyfrowego
Cortana działa przez cały dzień i Twoje urządzenia, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Coraz więcej ucząc się, Cortana staje się bardziej przydatna i przydatna. Cortana jest również najlepsza w przypomnieniach, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu mniej zapomnisz i możesz zrobić więcej.
Wejdź w interakcję z urządzeniem, jak tylko chcesz
Dotknij, wpisz, napisz: wybór należy do Ciebie, abyś mógł używać wszystkiego, co najlepsze dla tego, co robisz.
Elastyczność do pracy, jak chcesz
Najlepszy ekran to zawsze ten, na którym się znajdujesz
System Windows 10 pozwala Twoim aplikacjom wyglądać i pracować wspaniale we wszystkich trybach na wszystkich urządzeniach. W urządzeniach 2-w-1 ekran można zoptymalizować pod kątem działania za pomocą dotyku lub klawiatury i myszy.
Xbox nadchodzi do Windows6
Zdobądź największe marki Xbox dzięki Xbox Live. Zacznij nagrywać rozgrywkę w kilka sekund, rywalizuj z graczami konsolowymi i przesyłaj gry z konsoli Xbox One na urządzenie z systemem Windows 10 z dowolnego miejsca w domu.
Świetne aplikacje są standardowe
Windows 10 ma wbudowane wspaniałe aplikacje, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i Kalendarz, Muzyka i Wideo. Te aplikacje korzystają z usługi OneDrive do tworzenia kopii zapasowych danych i bezproblemowej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager