Wersja polska System operacyjny Microsoft Windows 10 Zaakceptowana próbka systemu operacyjnego

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Głoska bezdźwięczna: 64-bitowy Wersja: Angielski
Początki: Niemcy / francuski / USA Przykład zamówienia: Akceptowane
MOQ: 5 sztuk Gwarancja: Okres istnienia
High Light:

Windows 10 pro system operacyjny

,

Windows 10 klucz produktu 64-bitowy

Włoski / francuski / angielski system operacyjny Windows 10 Pro 64 Bit

Cechy produktu:


- Dołącz do domeny: możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.
- Ulepszone szyfrowanie: uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby chronić dane za pomocą szyfrowania i zarządzania zabezpieczeniami.
- Zdalne logowanie: Windows 10 umożliwia zalogowanie się za pomocą Pulpitu zdalnego, aby zalogować się i korzystać z Pro PC w domu lub w podróży.
- Maszyny wirtualne: twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, dzięki czemu możesz uruchomić więcej niż jeden system operacyjny na tym samym komputerze.
- Twoje aplikacje w Sklepie: Windows 10 pozwala utworzyć własną prywatną sekcję aplikacji w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do aplikacji firmowych.

Wymagania systemowe:

Procesor: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowsza ze sterownikiem WDDM 1.0
Wyświetlacz: 800 x 600


Informacje o oprogramowaniu OEM:


· Aby zakupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być Konstruktorem Systemu i zaakceptować Licencję na System Builder. "Konstruktor systemu" oznacza producenta oryginalnego sprzętu, asemblera, regeneratora lub preinstalatora oprogramowania, który sprzedaje system (y) klienta stronom trzecim. Oprogramowanie OEM może być dystrybuowane TYLKO z w pełni zmontowanym systemem komputerowym.
· W przypadku komputerowego systemu operacyjnego lub oprogramowania należy również zainstalować oprogramowanie na dysku twardym w pełni zmontowanym systemie komputerowym przy użyciu zestawu preinstalacyjnego OEM (OPK).
· Producent systemu, który instaluje oprogramowanie, jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych

Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: podsumowanie różnic

Wygraj 10 w domu Wygraj 10 Pro
Utwórz domenę (sieć pracowniczą) i dołącz do niej Nie tak
BitLocker Nie tak
Zarządzanie polityką grupy Nie tak
Zdalny ekran Nie tak
Hyper-V (wirtualizacja) Nie tak
Przydzielony dostęp Nie tak
Tryb Enterprise Internet Explorer Nie tak
Windows Store dla Firm Nie tak
Zaufany rozruch Nie tak
Windows Update dla Firm Nie tak
Max. obsługiwana pamięć RAM 128 GB 2 TB


Podczas gdy Windows 10 Home koncentruje się mocno na kliencie, Windows 10 Pro jest bardziej dla zaawansowanych użytkowników oraz dla małych i średnich firm. Widać to w zaawansowanych funkcjach zabezpieczeń, które można znaleźć w pakiecie Pro.

Windows 10 ma wbudowane wspaniałe aplikacje4, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i Kalendarz, Muzyka, Filmy i telewizja. Te aplikacje korzystają z usługi OneDrive do tworzenia kopii zapasowych danych i bezproblemowej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.
Płytki aplikacji dla Map

Mapy
Zdjęcia
Poczta
Muzyka
Filmy i telewizory
OneDrive

Najlepszy ekran to zawsze ten, na którym się znajdujesz


Windows 10 pozwala twoim aplikacjom wyglądać i pracować wspaniale we wszystkich trybach, na wszystkich dotykowych komputerach i tabletach

Przedstawiamy pierwszy smartfon z mocą podobną do PC
Połącz się z monitorem, myszą i klawiaturą, aby korzystać z telefonu z systemem Windows 10, np. Komputera PC, do wykonywania zadań lub wyświetlania na większy ekran w celu uzyskania rozrywki na dużą skalę.6

Uwaga: Continuum dla telefonów będzie wkrótce dostępne w wybranych nowych telefonach premium.

Wejdź w interakcję z urządzeniem, jak tylko chcesz


Dotknij, wpisz, napisz lub przemów: wybór należy do Ciebie, abyś mógł używać wszystkiego, co najlepsze dla tego, co robisz. 7

Dotknąć


Wykonuj takie czynności, jak pisanie na stronie internetowej, przesuwaj swoje zdjęcia i włączaj aplikacje.

Rodzaj


Gdy chcesz zrobić więcej, użyj klawiatury lub klawiatury dotykowej na urządzeniach z dotykiem.

pisać


Używaj pióra do rysowania w sposób naturalny lub dodawaj notatki do plików, podpisuj dokumenty lub baw się przy aplikacjach artystycznych.

Mówić


Porozmawiaj ze znajomymi i rodziną na Skype.8

Dosłownie jesteś hasłem.


Każde urządzenie może przenosić zawartość, ale tylko system Windows zapewnia prawdziwie osobiste wrażenia. Dzięki systemowi Windows Hello urządzenie uwierzytelnia się i rozpoznaje na podstawie Twojej obecności, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę, a nawet przyjazną hello.9

Uwaga: Windows Hello będzie dostępny wkrótce na wybranych nowych urządzeniach.

Kontinuum


Wyświetlaj swoje aplikacje i zawartość pięknie na każdym urządzeniu. Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows optymalizuje Twoje działanie i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszego do największego wyświetlacza. Możesz nawet zmienić tryb tabletu na tryb pulpitu w dowolnym momencie - ekran zapewni płynne przejście i piękny wyświetlacz.

Wbudowana ochrona dla Twojej firmy


System Windows 10 pomaga chronić dane i urządzenia dzięki elastyczności i kontroli, więc Twoja firma nie ominie rytmu, nawet jeśli stanie się to nieoczekiwane.

Pomóż chronić swoje dane - nawet jeśli zgubisz urządzenie - dzięki szyfrowaniu plików i dysków. Wyjdź poza haseł z uwierzytelnianiem biometrycznym i odpoczywaj dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem.

Dzięki funkcjom takim jak Windows Hello i Microsoft Passport, Microsoft ułatwia przyjmowanie biometrii i uwierzytelnianie wieloczynnikowe, zapewniając przyjazny dla użytkownika sposób na odejście od haseł raz na zawsze.

Wbudowana ochrona dla Twojej firmy


System Windows 10 jest przeznaczony do współczesnego świata biznesu - gdzie mobilność jest najważniejsza. Użyj go do swoich nowoczesnych cienkich i lekkich notebooków oraz 2-w-1, które zamieniają się z tabletów w laptopy, na tablety z lekkimi piórami i aż po telefony.

Pomaga dostosować się do wzrostu


Technologia powinna obniżyć koszty i umożliwić rozwój firmy - nie ograniczaj swoich wyborów. W systemie Windows 10 możesz uruchamiać swoje aplikacje na miejscu, w chmurze lub w obu, na urządzeniach najlepiej odpowiadających Twojej firmie.

Użyj istniejącej domeny lub przejdź do pojedynczego logowania w systemie Windows, Office 365, OneDrive, Windows Store i innych. Skorzystaj ze sklepu Business Store, aby nabywać i zarządzać aplikacjami systemu Windows, które można zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami do zarządzania urządzeniami w celu uproszczenia zarządzania.

Połącz się ze swoimi współpracownikami i klientami


Uzyskaj korzyści wydajnego zespołu, który może współpracować - z dowolnego miejsca, w którym chcesz pracować. Edytuj dokumenty razem, rozmawiaj przez Internet, korzystając z usług w chmurze i aplikacji Windows Store.

Nie musisz być połączony, aby być produktywnym. Pracuj z lokalnymi aplikacjami i zapisuj pliki o znaczeniu krytycznym dla Twojej firmy na dysku lokalnym - a następnie upewnij się, że zostaną zsynchronizowane z chmurą po ponownym podłączeniu. W końcu nie trzeba być zawsze podłączonym tylko po to, aby wykonać swoją pracę.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager