PC Oryginalny Microsoft Windows 10 Oem Sticker Dvd z pakietem COA

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Pakiet: DVD + COA Wersja: Angielski
Początki: Made IIreland Aktywacja: Aktywacja online w 100%
Express: DHL / EMS / Inne Gwarancja: Okres istnienia
High Light:

Windows 10 home system operacyjny

,

system operacyjny Windows 10 pro

Microsoft Windows 10 Oem Sticker Windows 10 Oem DVD z pakietem COA

Najlepszy system Windows stale się poprawia.

Windows dostarcza nowe wrażenia poprzez Cortana, Windows Hello i inne funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Bardziej produktywny

Zredukuj swoją wydajność dzięki bardziej innowacyjnym narzędziom, które pomogą Ci zachować porządek, uchwycić pomysły, robić rzeczy online i szybko załatwiać sprawy.

Najszybszy sposób na uruchomienie pomysłów

Szybko włączaj myśli w działanie dzięki magii Windows Ink.4. Naturalnie rejestruj notatki i pomysły z prędkością myśli - bez konieczności logowania.

Twój prawdziwie osobisty asystent cyfrowy

Dzięki nauce z biegiem czasu Cortana staje się bardziej użyteczna. Możesz liczyć na Cortanę, która pomoże ci w bardziej wydajnym wyszukiwaniu rzeczy, wykonywaniu zadań, ustawianiu przypomnień i pracy nad swoimi urządzeniami.

Najlepszy system Windows do grania

Graj w świetne nowe gry na konsolę Xbox na Windows 10 z oszałamiającą wydajnością DirectX 12. Pozostań w kontakcie ze społecznością graczy dzięki aplikacji Xbox i graj tam, gdzie chcesz, korzystając z transmisji strumieniowej w domu.

Oceny i recenzje


[1] Zależny od sprzętu
[2] Doświadczenia z aplikacji mogą się różnić.
[3] Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
[4] Dla niektórych funkcji wymagany jest Internet szerokopasmowy (obowiązują opłaty usługodawcy internetowego). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w przypadku obsługiwanych gier w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, zobacz stronę xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 roku, które obsługują grę na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; streaming w trybie multiplayer z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i grafiką
frytki. Gra DVR jest dostępna tylko z obsługiwanym sprzętem. Wersje gier na konsolę Xbox One, PC / Tablet i telefon są sprzedawane osobno.
[5] Cortana dostępna na wybranych rynkach po uruchomieniu, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

Wymagania systemowe:

Składnik

Minimum

Zalecana

Edytor

Częstotliwość taktowania 1 GHz Architektura IA-32 lub x86-64 Wsparcie dla PAE, NX iSSE2

architektura x86-64 z obsługą instrukcji procesora porównywania i wymiany podwójnej szerokości (CMPXCHG16B), PrefetchW i LAHF / SAHF

Pamięć (RAM)

Wersja IA-32: 1 GB
Wersja x86-64: 2 GB

4 GB

Karta graficzna

Urządzenie graficzne DirectX 9
WDDM 1.0 lub nowszy sterownik

WDDM 1.3 lub nowszy sterownik

Ekran wyświetlający

800 × 600 pikseli

1024 × 768 pikseli

Urządzenie wejściowe

Klawiatura i mysz

Wyświetlacz wielodotykowy
Przyciski Ctrl, Alt i Windows lub ich inne ekwiwalenty sprzętowe

Miejsce na dysku twardym

Wersja IA-32: 16 GB
Wersja x86-64: 20 GB

-Informacje o oprogramowaniu OEM:


· Aby zakupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być Konstruktorem Systemu i zaakceptować Licencję na System Builder. "Konstruktor systemu" oznacza producenta oryginalnego sprzętu, asemblera, regeneratora lub preinstalatora oprogramowania, który sprzedaje system (y) klienta stronom trzecim. Oprogramowanie OEM może być dystrybuowane TYLKO z w pełni zmontowanym systemem komputerowym.
· W przypadku komputerowego systemu operacyjnego lub oprogramowania należy również zainstalować oprogramowanie na dysku twardym w pełni zmontowanym systemie komputerowym przy użyciu zestawu preinstalacyjnego OEM (OPK).
· Producent systemu, który instaluje oprogramowanie, jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych

To system Windows, który znasz, tylko lepszy

Jesteś już ekspertem
System Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonym formularzu, a my udostępnimy przypięte aplikacje i ulubione, dzięki czemu będą gotowe i czekają na Ciebie.
Zaczyna się i szybko wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, który już posiadasz.


Tak się robi

Sieć działa tak, jak Ty
Windows 10 jest dostarczany z Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarką, która została stworzona, aby zapewnić Ci lepsze wrażenia w sieci. Pisz lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj ulubione lektury, aby uzyskać późniejszy dostęp. Dzięki włączonej funkcji Cortana uzyskujesz natychmiastowy dostęp do kluczowych czynności - takich jak rezerwowanie lub czytanie recenzji - bez opuszczania strony, na której jesteś.

Multi-doing pomaga szybciej "zrobić"


Z łatwością można podłączyć do czterech aplikacji i wyświetlić wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu.

Sklep Windows to Twój kompleksowy sklep


Przedstawiamy nowy Windows Store - ujednolicone zakupy na każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo kupuj świetne treści cyfrowe, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne.

To jeszcze najbardziej osobiste Windows

Poznaj Cortanę, swojego prawdziwego osobistego asystenta cyfrowego
Cortana działa przez cały dzień i Twoje urządzenia, aby pomóc Ci w załatwianiu spraw. Coraz więcej ucząc się, Cortana staje się bardziej przydatna i przydatna. Cortana jest również najlepsza w przypomnieniach, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu mniej zapomnisz i możesz zrobić więcej.

Wejdź w interakcję z urządzeniem, jak tylko chcesz


Dotknij, wpisz, napisz: wybór należy do Ciebie, abyś mógł używać wszystkiego, co najlepsze dla tego, co robisz.
Elastyczność do pracy, jak chcesz

Najlepszy ekran to zawsze ten, na którym się znajdujesz


System Windows 10 pozwala Twoim aplikacjom wyglądać i pracować wspaniale we wszystkich trybach na wszystkich urządzeniach. W urządzeniach 2-w-1 ekran można zoptymalizować pod kątem działania za pomocą dotyku lub klawiatury i myszy.

Xbox nadchodzi do Windows6


Zdobądź największe marki Xbox dzięki Xbox Live. Zacznij nagrywać rozgrywkę w kilka sekund, rywalizuj z graczami konsolowymi i przesyłaj gry z konsoli Xbox One na urządzenie z systemem Windows 10 z dowolnego miejsca w domu.

Świetne aplikacje są standardowe


Windows 10 ma wbudowane wspaniałe aplikacje, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i Kalendarz, Muzyka i Wideo. Te aplikacje korzystają z usługi OneDrive do tworzenia kopii zapasowych danych i bezproblemowej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager