Język hiszpański Wymagania Microsoft Windows Software FQC-08981 800 X 600

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 pro OEM
Minimalne zamówienie: 5 sztuk
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram,
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
typu: Win 10 Pro OEM 64-bitowa wersja hiszpańska Wersja: hiszpański
Początki: Wykonane w USA Aktywacja: Aktywacja online w 100%
Kod FQC: FQC-08981 Gwarancja: Ważne na całe życie
High Light:

microsoft windows 10 pro 64-bitowy usb

,

Windows 10 64-bitowy system operacyjny

Język hiszpański Oprogramowanie Microsoft Windows wygrać 10 pro upgrade OEM 64 Bit

jesteśmy hurtownią fabryczną, oferujemy poniżej elementy: window7 pro. oem / retailbox windows7 ultimate retailbox windows 8 professional OEM / retailbox win7 pro Naklejka COA win7 ultimate COA sticker win8 pro OEM win8.1 pro OEM sticker win10 pro OEM sticker win10 pro Pakiet OEM (wszystkie COA obsługuje instalację poprzez pobranie danych aplikacji z Microsoft i aktywacja online)

Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest ważna dla kwalifikowanych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz. Obowiązują pewne wymagania sprzętowe / programowe, a dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może różnić się w zależności od producenta OEM, operatora sieci komórkowej lub operatora. Urządzenia muszą być połączone z Internetem i mieć włączoną funkcję Windows Update. Wymagana jest aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1.

Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Klienci korzystający z Active Software Assurance w ramach licencjonowania zbiorowego mogą skorzystać z możliwości uaktualnienia do oferty dla systemu Windows 10 poza tą ofertą. Aby sprawdzić kompatybilność i inną ważną instalację

informacje, odwiedź witrynę producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10. Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji. Posiada wszystkie funkcje Windows 10 Home, a także ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i innych. Uzyskaj szybkie start-upy, znane, ale rozszerzone menu Start i nowe świetne sposoby na załatwianie spraw, a także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do działania online i Cortana, bardziej osobisty asystent cyfrowy.

Oceny i recenzje


[1] Zależny od sprzętu
[2] Doświadczenia z aplikacji mogą się różnić.
[3] Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
[4] Dla niektórych funkcji wymagany jest Internet szerokopasmowy (obowiązują opłaty usługodawcy internetowego). Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w przypadku obsługiwanych gier w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, zobacz stronę xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 roku, które obsługują grę na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; streaming w trybie multiplayer z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i grafiką
frytki. Gra DVR jest dostępna tylko z obsługiwanym sprzętem. Wersje gier na konsolę Xbox One, PC / Tablet i telefon są sprzedawane osobno.
[5] Cortana dostępna na wybranych rynkach po uruchomieniu, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

Wymagania systemowe:

Edytor 1 gigaherców (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
Pokaz 800 x 600Informacje o oprogramowaniu OEM:


· Aby zakupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być Konstruktorem Systemu i zaakceptować Licencję na System Builder. "Konstruktor systemu" oznacza producenta oryginalnego sprzętu, asemblera, regeneratora lub preinstalatora oprogramowania, który sprzedaje system (y) klienta stronom trzecim. Oprogramowanie OEM może być dystrybuowane TYLKO z w pełni zmontowanym systemem komputerowym.
· W przypadku komputerowego systemu operacyjnego lub oprogramowania należy również zainstalować oprogramowanie na dysku twardym w pełni zmontowanym systemie komputerowym przy użyciu zestawu preinstalacyjnego OEM (OPK).
· Producent systemu, który instaluje oprogramowanie, jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych

Ważne informacje o tym produkcie:


1. Oprogramowanie OEM jest przeznaczone dla producentów systemów i małych producentów OEM (producenci oryginalnego sprzętu), którzy produkują systemy komputerowe i wstępnie instalują oprogramowanie OEM do tworzenia systemów na tych systemach. Nie jest przeznaczony do zakupu lub instalacji przez konsumentów.

2. Kopii OEM nie można przenosić z jednego komputera na drugi. Po zainstalowaniu kopii systemu operacyjnego Windows na komputerze PC musi ona pozostać na tym komputerze na zawsze, chyba że zostanie uaktualniona do nowszej wersji systemu Windows w przyszłości. Wersje detaliczne można przenosić z komputera na PC, ale detaliczna kopia systemu operacyjnego Windows nie może być zainstalowana na więcej niż jednym komputerze w danym momencie.

3. Kopie OEM nie są wspierane przez firmę Microsoft. Jeśli chcesz zadzwonić do firmy Microsoft w celu uzyskania pomocy technicznej w systemie operacyjnym Windows, musisz wnieść taką opłatę. Kopie detaliczne pochodzą z incydentu wsparcia telefonicznego wliczonym w cenę.

Uwaga :

1. Zapewniamy oprogramowanie komputerowe, oprogramowanie biurowe, oprogramowanie systemowe.
2. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, dobrej cenie, wysokiej jakości.
3. Jeśli jakość wątpliwości można kupić 1 szt, spróbuj, znajdziesz to jest dobry produkt.
4. Wszystkie nasze oprogramowanie 100% autentyczny klucz można aktywować globalnie.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager