System operacyjny Microsoft Windows 10 64-bitowy Język angielski / koreański

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 Pro USB
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Głoska bezdźwięczna: USB 3.0 aktywacja: online przez komputer
Przesyłka: Najpierw DHL Szczegóły pakowania: Retail box
Gwarancja: Czas życia dla elementów aktywacji Waga: 0,2 kg / szt
High Light:

microsoft windows 10 pro 64-bitowy usb

,

klucz produktu Windows 10 pro retail

Angielski / koreański Microsoft Windows 10 System operacyjny 64-bitowy usb 3.0 Retail box

Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest odpowiedni dla Ciebie?

Windows 10 Home i Pro są już tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home zawiera powrót menu Start, Cortana, tryb oszczędzania baterii, szyfrowanie urządzeń, wirtualizację, Microsoft Edge i wiele więcej. Doskonały wybór dla Twojego komputera w domu.

Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro zawiera Zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, programu Bitlocker, pulpitu zdalnego i usługi Microsoft Passport. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małe i średnie firmy lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Dodatkowe ważne informacje

Aby zainstalować system Windows 10 Pro OEM, musisz wykonać CLEAN INSTALL. Jeśli nie chcesz robić czystej instalacji, Windows 10 Retail jest lepszym wyborem.

Czysta instalacja wymaga sformatowania dysku twardego podczas procesu instalacji (utracisz wszystkie dane na dysku twardym).
Nie można dokonać aktualizacji ze starszego systemu operacyjnego. Można jednak utworzyć partycję na dysku twardym, aby utworzyć kopię zapasową plików i programów.
Konieczne będzie również utworzenie nośnika instalacyjnego z napędem DVD lub USB. Wskazówki dotyczące sposobu przeprowadzenia czystej instalacji i utworzenia nośnika instalacyjnego zostaną wysłane wraz z zamówieniem.
Windows 10 Pro OEM można zainstalować tylko raz na jednym komputerze.

Funkcja :

1. Menu Start powraca i jest lepsze niż kiedykolwiek, więc możesz je rozwinąć i dostosować.
2. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo udostępniaj narzuty znajomym.
3. Dołącz do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, aby uzyskać łatwy dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek.
4. Zwiększone bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu danych i ochronie BitLocker.
5. Zaloguj się za pomocą Pulpitu zdalnego i twórz maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V.

Uwaga:

Ten system operacyjny może być zainstalowany w poprzednich wersjach systemu Windows XP i Windows Vista, wykonując czystą instalację lub Windows 7 i Windows 8.1, uzyskując dostęp do centrum uaktualnień wbudowanego w system operacyjny. Jednak w celu wsparcia tego systemu muszą zostać spełnione określone wymagania sprzętowe. Przejdź do sekcji wymagań systemowych na tej stronie, aby sprawdzić, czy twój sprzęt będzie obsługiwał ten system operacyjny.

Naklejka klucza produktu Microsoft Windows 10:

Obiecujemy zaoferować oryginalny klucz OEM, BEZ klucza MSDN.

Aktywuj 100% przez Internet dla wersji 32-bitowej i 64-bitowej.

Brak ograniczeń językowych.

Wymagania systemowe

Jeśli chcesz uaktualnić system do wersji 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Czytaj dalej poniżej, aby poznać dodatkowe czynniki wpływające na możliwość uaktualnienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty bezpłatnej aktualizacji 1 , odwiedź stronę Aktualizacja systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowszy system operacyjny Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aktualizacji systemu Windows 7 SP1 lub Windows 8.1.
Nie wiesz, z której wersji korzystasz? Sprawdź tutaj, aby dowiedzieć się. Chcesz pobrać najnowszą wersję? Kliknij tutaj, aby uzyskać aktualizację systemu Windows 7 SP1 lub Windows 8.1.
Edytor 1 gigaherców (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
Pokaz 800 x 600

dożywotnia gwarancja microsoft windows 10 pro oprogramowanie retail box można zaktualizować za darmo

System Windows 10 łączy w sobie system Windows, który już znasz, i dodaje świetne ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchamianie i szybkie wznawianie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, aby chronić się przed złośliwym oprogramowaniem.


Multi-doing


Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością błyskawicznego robienia czterech rzeczy na ekranie. Ekran jest zatłoczony? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi przedmiotami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwym do uzyskania ekranie.

Microsoft Edge


Jest to zupełnie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje marże innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.

Kontinuum


Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje twoje działanie i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje skalują się płynnie od najmniejszego do największego wyświetlacza.

2 W wyjątkowy sposób Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza twoją obecność w naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Witaj, Twoje urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się w rozpoznawaniu, machając cię logowaniem i uwalniając od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager