32/64 Bitowe oprogramowanie systemu operacyjnego Windows Pobierz wersję angielską / francuską

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 Pro USB
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Kategoria koloru: Wielo Numer modelu: FQC-08788
Język: Angielski / francuski opakowania: Pakowanie detaliczne
Wydawca: Microsoft Jakość: Wysoki
High Light:

profesjonalna wersja Windows 10

,

oprogramowanie systemu operacyjnego Windows 10

System operacyjny MS Windows 10 System operacyjny USB 3.0 Pobieranie bezpłatnego systemu operacyjnego 32/64 Bit

Opis


System operacyjny Microsoft Windows 10 Pro zawiera rozbudowane menu Start, w którym wyświetlane są często używane aplikacje i ważne dane, a także umożliwia przypinanie ulubionych aplikacji w celu łatwego dostępu. Korzystając z osobistego asystenta osobistego Cortana, możesz otrzymywać przypomnienia i uzyskać pomoc w realizacji zadań w zorganizowany sposób. Dzięki przeglądarce internetowej Microsoft Edge możesz czytać artykuły online, a także pisać i udostępniać notatki bezpośrednio na stronach internetowych. Jego funkcja Bitlocker zabezpiecza dane na dyskach twardych i urządzeniach pamięci masowej.


System operacyjny Windows 10 Pro: Zdalne logowanie, osobisty asystent cyfrowy oraz możliwość uruchamiania wielu wirtualnych pulpitów pomoże zwiększyć produktywność. Rysuj lub zapisuj na stronach internetowych i udostępniaj je jako spersonalizowane notatki. Gdy nadszedł czas na relaks, możesz przesyłać treści z Xbox One na komputer, komputer lub tablet z systemem Windows 10.

Cechy produktu:


Rób notatki w nowej przeglądarce internetowej Microsoft Edge

Rysuj, zaznaczaj lub pisz bezpośrednio na stronie internetowej za pomocą ekranu dotykowego lub myszy, a następnie dziel się notatkami z innymi.

Dostosuj menu Start

Wybierz, aby wyświetlić najczęściej używane lub ostatnio dodane aplikacje, określone foldery lub ustawienia systemowe.

Uruchom wiele systemów operacyjnych na jednym komputerze

Twórz wirtualne maszyny za pomocą Hyper-V, aby uruchamiać więcej niż jeden system operacyjny w tym samym czasie. (Hyper-V wymaga 64-bitowego systemu z funkcjami SLAT i dodatkową 2GB RAM).

Zaloguj się zdalnie za pomocą Pulpitu zdalnego

Zaloguj się do systemu Windows 10 Pro w domu, w biurze lub podczas podróży. (Wymagane połączenie internetowe; mogą obowiązywać opłaty usługodawcy internetowego.)

Uzyskaj dostęp do swojego urządzenia za pomocą odcisku palca, twarzy lub tęczówki

Wybierz urządzenia z systemem Windows 10 z systemem Windows Witaj rozpoznaje swoją obecność, odblokowanie bez konieczności hasła. (Wymaga czytnika linii papilarnych lub czujnika podczerwieni lub biometrycznego.)

Ekrany dostosowują się do twoich urządzeń

Orientacja na ekranie zmienia kształt, umożliwiając łatwą nawigację, a aplikacje skalują się na ekrany o różnych rozmiarach.

Uzyskaj dostęp do swojej sieci

Windows 10 Pro łączy się z domeną biznesową lub szkolną, aby uzyskać dostęp do plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.

Graj w gry na konsolę Xbox One na Windows 10

Przesyłaj strumieniowo gry Xbox One na komputer PC, laptop lub tablet z systemem Windows 10. Graj w gry zoptymalizowane pod Windows 10 lub nagrywaj i udostępniaj momenty z gry dzięki wbudowanemu rejestratorowi gier. (Wymagany Internet szerokopasmowy).

Z łatwością wielozadaniowość na jednym ekranie

Przyciągaj do czterech aplikacji na ekranie lub twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca do pracy z przedmiotami, których potrzebujesz.

Uzyskaj pomoc od osobistego asystenta cyfrowego

Cortana wspomaga urządzenia z systemem Windows 10, ustawia przypomnienia, pomaga pisać e-maile lub czaty z przyjaciółmi i członkami rodziny. (Doświadczenia Cortany mogą się różnić w zależności od regionu i urządzenia).

Zwiększ bezpieczeństwo danych

Windows 10 Pro oferuje szyfrowanie za pomocą technologii BitLocker i automatyczne aktualizacje za pomocą witryny Windows Update, aby pomóc chronić prywatne dane. (BitLocker wymaga modułu Trusted Platform Module 1.2 lub 2.0 lub dysku flash USB.)

Dogodny dostęp do aplikacji

Windows 10 Pro pozwala utworzyć własną sekcję aplikacji w Sklepie Windows, aby szybko uzyskać dostęp do aplikacji. (Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, zależy od minimalnej rozdzielczości aplikacji).


Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest odpowiedni dla Ciebie?

Windows 10 Home i Pro są już tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home zawiera powrót menu Start, Cortana, tryb oszczędzania baterii, szyfrowanie urządzeń, wirtualizację, Microsoft Edge i wiele więcej. Doskonały wybór dla Twojego komputera w domu.
Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro zawiera Zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, programu Bitlocker, pulpitu zdalnego i usługi Microsoft Passport. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małe i średnie firmy lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Dodatkowe ważne informacje

Aby zainstalować system Windows 10 Pro OEM, musisz wykonać CLEAN INSTALL. Jeśli nie chcesz robić czystej instalacji, Windows 10 Retail jest lepszym wyborem.
Czysta instalacja wymaga sformatowania dysku twardego podczas procesu instalacji (utracisz wszystkie dane na dysku twardym).
Nie można dokonać aktualizacji ze starszego systemu operacyjnego. Można jednak utworzyć partycję na dysku twardym, aby utworzyć kopię zapasową plików i programów.
Konieczne będzie również utworzenie nośnika instalacyjnego z napędem DVD lub USB. Wskazówki dotyczące sposobu przeprowadzenia czystej instalacji i utworzenia nośnika instalacyjnego zostaną wysłane wraz z zamówieniem.
Windows 10 Pro OEM można zainstalować tylko raz na jednym komputerze.

Jak utworzyć bootowalny dysk USB dla systemu Windows 10?

System Windows 10 ma zostać wydany jeszcze w tym miesiącu. System operacyjny będzie dostępny na dyskach flash, ale jeśli chcesz utworzyć własny rozruchowy dysk USB dla systemu Windows 10, możesz to zrobić całkiem łatwo. Oto jak:

Łatwa droga

Zawsze jest "łatwy sposób" na robienie rzeczy w systemie Windows przy użyciu jakiegoś oprogramowania. Tworzenie rozruchowego dysku USB jest również łatwe - oto jak to zrobić:
Pobierz stąd Rufusa
Kliknij i otwórz rufus.exe
Po otwarciu interfejsu użytkownika oprogramowania podłącz USB
Następnie poszukaj opcji "Utwórz rozruchową pamięć USB" iz rozwijanego menu wybierz obraz ISO
Następnie kliknij przycisk obok menu i wybierz system Windows 10 ISO, który chcesz zainstalować
Na koniec kliknij "Uruchom" i poczekaj, aż oprogramowanie utworzy rozruchowy dysk USB.
To prawie wszystko. Masz teraz rozruchowy dysk USB, wystarczy go podłączyć do urządzenia i upewnić się, że BIOS jest skonfigurowany, a teraz powinieneś móc łatwo zainstalować system Windows 10 przy użyciu rozruchowego dysku USB, który właśnie utworzyłeś.

Trudna droga

Jeśli nie chcesz używać żadnego oprogramowania, istnieje inny sposób tworzenia rozruchowego dysku USB, ale to trochę trudniejsze. Oto jak to zrobić:
Najpierw upewnij się, że twój dysk USB jest podłączony
Wyszukaj i otwórz wiersz polecenia jako administrator
Następnie musisz otworzyć narzędzie do zarządzania dyskami, używając CMD (Command Prompt) - w tym celu wpisz diskpart i wciśnij enter
Następnie będziesz musiał wyświetlić podłączone dyski, które są dostępne - w tym celu wpisz dysk z listą i wciśnij enter
Następnie musisz wybrać dysk USB - w tym celu wpisz select disk # i wciśnij enter - musisz zastąpić # numerem dysku
Następnie musisz wyczyścić dysk USB - w tym celu wpisz clean i wciśnij enter
Następnie musisz utworzyć bootowalną partycję - wpisz w create partition primary i wciśnij enter
Musisz teraz wybrać właśnie utworzoną partycję. Aby to zrobić, wpisz wybraną partycję 1.
Następnie wpisz active i wciśnij enter
Następnie musisz sformatować dysk USB - po prostu wpisz format fs = fat32 i wciśnij enter
Aby to zrobić, musisz teraz przypisać dysk USB literą, po prostu wpisz przypisanie
Na koniec skopiuj wszystkie pliki systemu Windows 10 i wklej je na dysk USB. (Możesz skopiować pliki, wyodrębniając ISO lub skopiuj je z dysku Windows 10).
To jest to! Właśnie ręcznie utworzono rozruchowy dysk USB systemu Windows 10 i jest gotowy do zainstalowania systemu Windows 10 na swoim urządzeniu.

Stworzenie bootowalnego dysku USB jest dość łatwe, szczerze mówiąc. Zalecam wykonanie prostego sposobu tworzenia rozruchowego dysku USB, jeśli nie jesteś ekspertem - jednak jeśli jesteś ekspertem, po prostu wykonaj trudny sposób tworzenia rozruchowego dysku USB i unikaj używania jakiegokolwiek oprogramowania.

Wymagania systemowe

Jeśli chcesz uaktualnić system do wersji 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Czytaj dalej poniżej, aby poznać dodatkowe czynniki wpływające na możliwość uaktualnienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty bezpłatnej aktualizacji 1 , odwiedź stronę Aktualizacja systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.Wymagany procesor

Procesor 1 GHz lub szybszy

Wymagana pamięć

1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB dla 64-bitów

Wymagane miejsce na dysku twardym

Do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym

Wymagana karta wideo

Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM


Wymagana łączność

Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)

Inne wymagania systemowe

Dla niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania

Dodatkowe wymagania systemowe

Musisz zaakceptować załączone Warunki Licencji, także na stronie microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja • Pojedyncza licencja • W zestawie 32 i 64-bity na USB 3.0


Szczegóły kontaktu
Sales Manager