USB 3.0 Windows 10 Professional 64-bitowa jednorazowa dożywotnia gwarancja Łatwa instalacja

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: Windows 10 Pro USB
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 sztuk / tydzień
Głoska bezdźwięczna: 32-bitowy / 64-bitowy aktywacja: online przez komputer
Przesyłka: Najpierw DHL opakowania: Fabrycznie zamknięte pudełko
Gwarancja: Czas życia z gwarancją Jakość: Idealny
High Light:

klucz produktu Windows 10 pro

,

system operacyjny Windows 10 64-bitowy

32/64 Bit USB 3.0 Windows 10 profesjonalny 64-bitowy detaliczny fabrycznie uszczelniony box

Opis produktu

Ten dysk flash USB jest wysokiej jakości instalacyjnym, przywracającym, przywracającym lub rozruchowym napędzie flash USB, idealnym do ponownej instalacji wersji systemu Windows.
Instalacja pochodzi z nienaruszonego oryginalnego źródła instalacji. Jest to bezpieczniejsza metoda niż próba znalezienia pobierania, które może być zainfekowane przez wirusy lub inne typy złośliwego oprogramowania.
Jest to dokładnie ta sama instalacja, która pochodziłaby z zupełnie nowej kopii systemu Windows firmy Microsoft dowolnego sprzedawcy, po prostu bez klucza produktu.

Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest odpowiedni dla Ciebie?

Windows 10 Home i Pro są już tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home zawiera powrót menu Start, Cortana, tryb oszczędzania baterii, szyfrowanie urządzeń, wirtualizację, Microsoft Edge i wiele więcej. Doskonały wybór dla Twojego komputera w domu.

Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro zawiera Zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, programu Bitlocker, pulpitu zdalnego i usługi Microsoft Passport. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małe i średnie firmy lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Dodatkowe ważne informacje

1. Uzyskaj nowy i ulepszony system Windows po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Wkrótce przekonasz się, że system Windows 10 jest znany użytkownikom systemu Windows, ale bardziej spersonalizowany, który przenosi wszystko, co już kochasz, na Windows 7 i 8 na wyższy poziom.
2. System Windows 10 zapewnia jeszcze lepsze menu Start, rozszerzając możliwości i udostępniając ulubione aplikacje i pinezki, dzięki czemu są one łatwo dostępne. Nie tylko sprawia, że ​​wielozadaniowość jest łatwiejsza niż kiedykolwiek, ale również dobrze integruje się z oprogramowaniem i sprzętem, które już posiadasz, dzięki czemu możesz pozostać produktywnym zawsze, gdy potrzebujesz dostępu do pracy. W szczególności możesz wyświetlić maksymalnie cztery aplikacje i wszystkie otwarte zadania jednocześnie.
3. Kup Windows 10 i odkryj Microsoft Edge, zupełnie nową przeglądarkę, która daje możliwość pisania lub pisania notatek bezpośrednio na stronach internetowych i łatwego udostępniania ich znajomym, rodzinie i współpracownikom. Ułatwia także czytanie artykułów online bez rozpraszania uwagi i zapisywanie ulubionych stron na później.
4. Po uaktualnieniu do systemu Windows 10 Twoje aplikacje będą działać doskonale we wszystkich trybach na wszystkich urządzeniach. Przeglądaj Microsoft Store, a znajdziesz mnóstwo niesamowitych urządzeń zaprojektowanych tak, aby idealnie współpracowały z Windows 10. Na przykład nasze produkty Surface łączą wygląd i działanie tabletu z funkcjonalnością komputera PC w celu stworzenia idealnego zamiennika laptopa. System Windows 10 tylko zwiększa wrażenia powierzchni.
5. Niezależnie od tego, czy chcesz pracować, czy grać, system Windows 10 pomaga w interakcji z urządzeniami w doskonały sposób. Niesamowite aplikacje, takie jak poczta, kalendarz, muzyka, wideo, mapy i inne, są standardowo wyposażone w system Windows 10 i korzystają z usługi OneDrive do tworzenia kopii zapasowych informacji. Gracze w Tobie pokochają to, jak urządzenie z systemem Windows 10 synchronizuje się z usługą Xbox Live, pozwala nagrywać rozgrywkę w kilka sekund, przesyła strumieniowo gry z konsoli Xbox One do urządzenia w dowolnym miejscu w domu i nie tylko. Kup Windows 10, a uzyskasz większą elastyczność niż kiedykolwiek wcześniej.
6. Jeśli jesteś już użytkownikiem systemu Windows, uzyskaj aktualizację systemu Windows 10, abyś mógł doświadczyć najnowszej technologii Windows. Kup już dziś Microsoft Store i kup Windows 10.

Funkcja :

1. Zainstaluj, napraw lub przywróć swoją wersję systemu Windows!
2. Idealny do instalacji, które są uszkodzone lub pełne wirusów!
3. Naprawiono brak BOOTMGR, brak NTLDR, Blue Screens of Death (BSOD) i wiele więcej!
4. Działa na każdym komputerze marki lub modelu, o ile masz ważny klucz produktu!
5. Mniej niż 1/2 kosztu płyty naprawczej od producenta!

Uwaga:

Ten system operacyjny może być zainstalowany w poprzednich wersjach systemu Windows XP i Windows Vista, wykonując czystą instalację lub Windows 7 i Windows 8.1, uzyskując dostęp do centrum uaktualnień wbudowanego w system operacyjny. Jednak w celu wsparcia tego systemu muszą zostać spełnione określone wymagania sprzętowe. Przejdź do sekcji wymagań systemowych na tej stronie, aby sprawdzić, czy twój sprzęt będzie obsługiwał ten system operacyjny.

Wymagania systemowe

Jeśli chcesz uaktualnić system do wersji 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Czytaj dalej poniżej, aby poznać dodatkowe czynniki wpływające na możliwość uaktualnienia. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty bezpłatnej aktualizacji 1 , odwiedź stronę Aktualizacja systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowszy system operacyjny Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aktualizacji systemu Windows 7 SP1 lub Windows 8.1.
Nie wiesz, z której wersji korzystasz? Sprawdź tutaj, aby dowiedzieć się. Chcesz pobrać najnowszą wersję? Kliknij tutaj, aby uzyskać aktualizację systemu Windows 7 SP1 lub Windows 8.1.
Edytor 1 gigaherców (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
Pokaz 800 x 600


Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest ważna dla kwalifikowanych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz. Obowiązują pewne wymagania sprzętowe / programowe, a dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może różnić się w zależności od producenta OEM, operatora sieci komórkowej lub operatora. Urządzenia muszą być połączone z Internetem i mieć włączoną funkcję Windows Update. Wymagana jest aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1. Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Klienci korzystający z Active Software Assurance w ramach licencjonowania zbiorowego mogą skorzystać z możliwości uaktualnienia do oferty dla systemu Windows 10 poza tą ofertą. Aby sprawdzić kompatybilność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10. Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.

Szczegóły kontaktu
Sales Manager